Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kuş Sesi Duymak

Rüyada kuş sesi duymak neye işarettir?

Merhaba, ben 19 yaşında bekar bir kızım. Lise son sınıf öğrencisiyim. Üniversiteye hazırlanıyorum. Gayette rahat biriyim. Rüyamda ilk önce sınıftaydım fizik dersinde. Bir arkadaşım iki tane küçük kuş yavrusu bulmuş, renkleri sarıydı kuş yavrusundan çok tavuk yavrularına benziyordu. Bu kuş yavruları da badem kabuğu gibi ondan biraz büyük bir kabuktan çıkmışlar. Neyse işte birini ben alıyorum orada çerezle falan besliyorum, diğerini de arkadaşım alıyor onlar oynuyor. Sonra ders bitiyor. Pencerede küçük bir köpek görüyorum böyle sahipli olan hayvanlara benziyor. İşte o elektrik kablolarına tırmanıp bize doğru gelmeye çalışıyor. Hatta tırmanmış bile sonra düşüyor aşağıda az biraz su var bir şey olmuyor top gibi sekiyor. Bir kaç deneme daha yapıyor sonra başka bir evin damına çıkmış olduğunu görüyorum. Kuş yavrusunu da bahsettiğim kabuğuna koyup elimdeki poşete koyuyorum.

Sonra okuldan çıkmışım yolda giderken kuş sesi duyuyorum. Sanki kaybolan yavrularına sesleniyormuş gibi ötüyor. Bende ona ıslık çalıyorum oda geliyor kendisi de küçük bir kuş.İşaret parmağımı uzatıyorum konuyor. Yavaşça elimdeki poşetten yavrusunu çıkarmaya çalışıyorum.O sırada yoldan okuldan bir hocam geçiyor ama hiç bakmadan yoluna devam ediyor. Neyse işte ben poşetten bir şey çıkarıyorum ama çıkardığım şey ney tam anımsayamıyorum ama ona vermek istediğim yavrusu değil.

Sonra parmağımdan uçuyor gidecek ama gitmiyor ben tekrar işaret parmağımı uzatıyorum tekrar gelip konuyor. Bu sefer poşetten yavrusunu veriyorum galiba. Sonra nasıl oldu bilmiyorum diğer yavrusunun öldüğünü biliyor(belki de poşetten ilk çıkardığım şey yüzündendi hatırlamıyorum). Kaldırıma oturuyorum oda elimde sanki acısını anlatıyormuş gibi hissediyorum. Gözleri böyle ıslanıyor ağlıyor yani ölen yavrusu için bende onunla birlikte ağlıyorum. Ağlaya ağlaya onu teselli etmeye çalışıyorum. Beni alıyormuş gibi onunla konuşuyorum. Diğer yavrusunun hala hayatta olduğunu onun için toplanması gerektiğini söylüyorum. Böyle hem ağlayıp hem onun göz yaşlarını silmeye çalışıyorum. Rüyamı yorumlarsanız gerçekten çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada kuş sesi duymak neye yorulur?

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kuş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kuş Sesi Duymak” için 2 yanıt

Rüyada tuvalette kuş sesi neye işarettir?
Rüyamda tuvalette kuş sesi duydum, bir baktım ki tuvalet deliğinin içinde mavili beyazlı bir muhabbet kuşu seslenince bana doğru uçtu, geldi, bunlar ne anlama geliyor. 24 yaşında bekar bayanım.

Gördüğünüz çok önemli bir rüyadır ve gerçek hayatınızda üzerinizdeki kimi gereksiz yüklerden kurtulduğunuzda büyük mutluluklar yaşayacağınızı temsil etmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir