Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kuş Tüyü Görmek

Rüyada kuş tüyü görmek neye çıkar?

Rüyamda eski sevgilimin kız kardeşiyle telefonda konuşuyordum. Bu sırada birden bire sokağa kuş tüyü döküldü her yer kuş tüyü oldu, tüyler beyaz ile açık mavi ve sarı renkti. Her yer bembeyazdı sanki kar yağmış gibi görünüyordu ve sonra eski kız arkadaşımla konuşuyordum, evinde nişanlandığını söylüyordu, sevdiği beni davet edeceğini bilmiyordu “annemler izin verirse gelirsin” diyordu bana. Bunun manası nedir?

Rüyada kuş tüyü görmek yorumu

Beyza merhaba, gördüğün rüya dolaylı da olsa eski sevgilini işaret etmekte ve hala ondan kaynaklanan üzüntü, pişmanlık veya vicdan azabının etkisinin devam ettiğini, bunları üzerinden atmayı başaramadığını göstermektedir. Bununla alakalı olarak lütfen eski sevgiliyi görmenin anlamı sayfasını inceleyin.

Rüyada kuş tüyü görmek sosyal statü ve prestij beklentileri, kişinin hayatındaki yapmacık yani içten olmayan tavır, davranış, duygular konularında bilgi verir ve rüyadaki diğer olaylar bunun açıklamasına yardımcı olur. Senin rüyanda sokağa kuş tüyü dökülmesi eski sevgilin ile ilişkinde içten olmayan bazı duygular olduğunu, belki de ayrılmış olmanın senin için daha hayırlı olduğunu anlatmaktadır. Kuş tüyünde yastık, kuş tüyü yatak veya kuş tüyü yatak görmek kişinin özel eğilimlerini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir