Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kuşa Dönüşen Balık Görmek

Rüyada kuşa dönüşen balık neye işaret eder?

Merhabalar. Ben 1970 doğumlu, iki çocuklu, üç yıl önce ikinci evliliğini yapmış üçüncü çocuğuna hamile bir bayanım. Rüyamda durgun berrak bir deniz kenarında kim olduğunu hatırlamadığım bir arkadaşımla oturuyoruz denize bakıyoruz, denizde çok iri bir balık zıplıyor, ayna gibi parlıyor, pulları çok güzel, şaşkınlık ve heyecan içinde arkadaşıma gösteriyorum, bir süre havada kalıyor iri bir kuşa dönüşüp uçup denize dalıyor. Bunun dışında da denizde bol miktarda küçük hamsi gibi balıklar sanki zıplayarak gösteri yapıyorlar. Çok zevk alıyorum onları izlemekten. Ayağım denizde bir şeye değiyor gibi hissediyorum, bakıyorum deniz anaları, korkuyorum, arkadaşım korkmamam gerektiğinin zira onların zehirsiz olduğunu söylüyor.

Etrafta yeşil çimen ve sazlıklarla çevrili adacıklar var, arkamı dönüyorum deniz o kadar berrak ki, suda bize doğru hızla gelen sarı renkli oldukça iri bir su yılanı görüyorum, korkuyla arkadaşımı uyarıyorum ve kaçıyorum, denizin üzerinden koşarak diğer adacıklara geçiyorum, arkadaşım benim peşimden geliyor “korkma bunlar zararsız” diyor “bak bu adada da siyahı var, sanırım bunlar bir aile” diyor ama ne mümkün ben korkmaya devam ediyorum, ta ki güvenli güzel yeşillikli zemini düz sanki özel olarak çimlendirilmiş bir adaya ulaşıyorum rahatlıyorum. Bir an kaybolmuş olabilir miyim endişesi de yaşıyorum, fakat etrafa dikkatli bakınca etrafı ve yolu tanıyorum, bu arada arkadaşım yanımda değil öylece uyandım.

Rüyamı tabir ederseniz çok sevinirim. Büyük kızımı evlendirme aşamasındayım maddi kaygılar yaşıyorum, bu rüya bana neyin mesajını veriyor merak ediyorum. Şimdiden çok teşekkür ediyorum, saygılar.

Rüyada kuşa dönüşen balık görmek tabiri

Merhaba, gördüğünüz rüya tüm unsurları ile hayırlara işaret eden çok değerli anlamlar taşımaktadır. Rüyada deniz görmek, bilinç altının güçlü sinyallerini temsil eder. Bu sinyallerin farkında olmak, onlara kulak vermek gerektiğine yorulur.

Rüyada balık görmek genellikle kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk, yenileşme, iyileşme haberleri verir. Balığın iri olması size yaklaşan büyük bir kısmeti işaret ederken, balığın suda zıplaması gerçekleşmesi zor diye düşündüğünüz bir hayalinizin gerçekleşmesine, işlerin kolaylaşmasına, miras malına işaret eder.

Gördüğünüz rüyanın en ilginç kısmı balığın kuşa dönüşmesi olup bunun anlamı iç dünyanızda duygu ve düşüncelerinizde bir değişikliğe işaret eder. Buna göre içinde bulunduğunuz sıkıntıları atlatıp, kavuşacağınız bolluk, bereket, şanstan (rüyadaki balık)  sonra kendinizi kuş gibi hafiflemiş hissedeceksiniz. Rüyanızın bir diğer önemli mesajı da kendinizi iyi hissetmek, her şeyin yoluna girmesi için gizli korkularınızdan kurtulun, hayata olumlu bakın demesidir.

“Rüyada Kuşa Dönüşen Balık Görmek” için 2 yanıt

Bir yılanın kuşa dönüştüğünü görmek
Selam, yasim 37, rüyamda elimde yeşil bir yılan var, kafasindan tutuyorum, bana biraz zarar veriyor canimi acitiyor bende biraz tuttuktan sonra birakiyorum, sonra yilan yesil kuşa dönüşüyor, yorumlarsanız sevınırım rüyamı. Selametle kalın.

İyi günler, rüyamda poşetin içinde 2 tane yavru Japon balığı var büyüdüler mi diye bakıyorum bir tanesi ölmüş diğeri de büyümüş seviniyorum fanusa alacakken kuş olup uçuyor. Yorumlarsanız sevinirim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir