Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kuşa Su İçirdiğini Görmek

Rüyada kuşa su içirmek nedir?

İyi günler. İki rüyamı yazacağım size. Genel hali:35 yaşında kendi işi ile uğraşan bir erkeğim. Evlenip boşandım ve bir vakittir de işlerimde durgunluk var. Yakın zamanda nişanlandım, evlilik hazırlıkları içerisindeyiz. Fakat eski eşimin yaydığı dedikodular yüzünden çok pürüzlü ilerliyor ilişkimiz.

1. rüyam: Eski kırık dökük ahşap bir binaya karga olduğunu düşündüğüm siyah bir kuşu takip ederek giriyorum (siyahı ve karga kuşunu çok severim). Kuşu mutfak evyesine kadar takip ediyorum ve musluğu açarak kuşa su içiriyorum. Bu esnada suyun içinden sarımtırak bir akrep çıkıyor ve ben akrebi ortadan ikiye ayırıp keserek öldürüyorum.(akrep burcuyum, normalde evde vb. yakaladığım akrepleri öldürmeden bahçeye atarım). Daha sonra kuş ağzından sanki muska gibi sarılmış bir mesaj kağıdı-not gibi bir şey çıkartıyor. Bu esnada uyanıyorum.

2. rüyam: Bu gün nişanlımı doktora götürecektim fakat ertelemek zorunda kaldık. Sanırım ondan esinlenerek: muayene bekleme salonu gibi bir yerde beklerken, yandaki hastanın 2-3 yaşlarındaki küçük tatlı kız çocuğu ile oynuyorum. Çocuk daha sonra elinde temiz hafif köpüklü bir bez ile elimi yüzümü kollarımı silerek oynamaya devam ediyor. (çocuklar su ile oynamaya bayılırlar ya). Şimdiden teşekkür ediyorum.İyi çalışmalar.

Rüyada kuşa su içirdiğini görmek yorumu

Merhaba, rüyada siyah kuşlar Bu kuşların ölüm ya yok oluş haberleri ile ilişkisi vardır. Burada kastedilen sadece vefat etmek anlamında değildir. Başladığınız bir projenin iptali, başarısızlık, yaptığınız bir denemenin sonuç vermemesi, bir ilişkinin mutlu bitmemesi, bir ticari faaliyette zarar etmek anlamları da vardır.

Rüyada karga görmek ölüm veya karakterinizin daha karanlık yönlerini temsil eder. Rüyada karga can sıkıcı alışkanlıklara işaret olabilir. Alternatif olarak karga, bilinçsiz bir mesaj iletmek olabilir. Rüyada siyah karga görmek etrafınızda ikiyüzlü insanların varlığına dikkat çeker.

Rüyada akrep, akrepler görmek, hiç ummadığınız bir acı ile karşılacağınıza işaret eder. Akrep öldürmek, akrep öldürdüğünü görmek düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza işaret olabilir.

Bu bilgilerden görüleceği gibi birinci rüyanız mevcut ruh halinizi anlatmakta kimi ticari sıkıntılar, rekabet, kimi alışkanlıklarınızın son ermesini ya da özetlemek gerekirse bir değişimin sıkıntılarını anlatmaktadır.

İkinci rüyanız ise geleceğe yönelik umutlarınız hakkında bilgi vermekte, çabalarınızın karşılığını alacağınızı işaret etmektedir. Rüyada kız çocuğu görmek birçok sıkıntı çektiğinizi fakat bu sıkıntıdan sonra mutlu olmak, mutluluğu yakalamak olarak yorumlanır. Güzel bir kız çocuğu huzurlu, mutlu ve düzenli bir yaşama yorumlanır. Rüyanın unsurları: siyah kuş, kuşa su içirmek, akrep, akrep öldürmek, mesaj, doktora gitmek, bekleme salonu, kız çocuğu. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kuş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir