Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Kuşak Görmek

Rüyada kuşak görmek neye işarettir?

Ben rüyamda bembeyaz bir gelinlik giymişim, kapıdan çıkarken abim belime kırmızı kuşak bağlıyor, annem gelip sıkılıyor, 5,6 kez sarıyorlar, sıkıca bağlıyorlar, bu ne demek ( ben 20 yaşında öğrenciyim). Rüyada beyaz gelinlik giyip, kırmızı kuşak takmak ne manaya gelir?

Rüyada kuşak görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada gelinlik giymek, şu anki medeni haliniz, gelinliğin durumu ve rengi, içinde bulunduğunuz ruh hali ile diğer duygu ve düşünceleriniz bir arada ele alınarak analiz edilir. Lütfen gelinlik rüya tabiri sayfasını inceleyin. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada gelinlik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada kuşak görmek enerji akışı, bağlama, evlilik, adım atma anlamlarını simgeler. Kırmızı kuşak takındığını görmek evlilik yapmaya işarettir. Mavi kuşak takmak söz ve nişana işarettir. Yeşil kuşak taktığını görmek hacca veya umreye gitmeyi ifade eder. Beyaz kuşak takındığını görmek bütün dert ve tasalardan kurtulmaya işarettir. Siyah kuşak taktığını görmek, olgunluk mükemmelliğe işaret eder.

“Rüyada Kuşak Görmek” için 2 yanıt

Rüyada beline kırmızı kuşak takmak
Rüyamda yeşil ceket giymiştim, belime de ceketin kuşağını takmaya çalışıyordum, kuşak kırmızı renkliydi. Yorumlarsanız sevinirim

rüyamda beyaz gelinlik giydiğimi gömüş arkadaş gelinliğin üzerine kahverengi kuşak baglandığını görmüş oda tam tersi kahverengi tuvalet giymiş üzerine beyaz kuşak bağlandığını görmüş ve ikimizde nişanlıyız ne anlama geliyor cok merak ediyorum….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir