Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kusan Bebek Görmek

Rüyada kusan bebek görmek ne demektir?

Merhaba rüyamda çok küçük bir bebek kız mı erkek mi emin değilim ama erkek sanırım; elimle tutuyorum çok küçük olduğu için korkarak iki elimle göğsümden ileri mesafede tutmaya çalışıyorum o ara debelenmeye başlıyor “ya biri” diyor “ya ben” anlıyorum kusması lazım ve tutuş şeklimden kusamıyor, göğsüme doğru yatırıyorum (ayakta mıyım oturur vaziyette mi hatırlamıyorum) ve süt gibi beyaz sahlep koyuluğunda (yani su gibi değil) üzerime kusuyor.

Ondan sonra çok rahatlıyor, arkadaşım ve annesi varmış yanımda ve bebekte arkadaşımın galiba, bende “olsun bir şey olmaz, kussun” diyorum (bu arada arkadaşımın gerçekte yeni bir bebeği oldu).

Arkadaşımın annesi kustuğu süt beyazı sıvı çenesine filan bulaşınca bebeğin önlüğümü artık benim gömleğim mi hatırlamıyorum onu gösterip “silsene” diyor ben tabi zaten bebeği normalde tutmaya korkan biri olduğum için korkarak siliyorum falan ama devamını hatırlamıyorum. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada kusan bebek görmek ne demektir?

Rüyada bir bebeğin kustuğunu görmek, gerçek hayatınızda yapmayı düşündüğünüz bir başlangıca başkalarının sebep olduğu bir durum sebebiyle başlayamadığınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Öte yandan rüyada birinin kustuğunu görmek sizin dışınızda birinin yaptığı düşünülmeden yapılan bir şey ya da söylenen bir söz yüzünden canınızın sıkılacağını simgeler. Bu bilgi belki yardımcı olabilir.

“Rüyada Kusan Bebek Görmek” için 3 yanıt

rüyamda yeni bir bebeğim olduğunu gördüm ve çok güzel bir bebek, ağız dolusu kusuyor, başını tutuyorum rahat kussun diye, yemek kusuyor, babam yeri temizliyor anlamı nedir?

Rüyamda şehiriçi otobüsle ayakta yolculuk ederken 2 yaşlarında bir çocuğun annesinin kucağında kustuğunu gördüm. Çocuğun annesi otobüste oturacak yer bulamamış ya da kendi tercih etmiş bilmiyorum ama yerde çömelmiş oturuyordu. Çocuğa doğru eğildim, tutup yardım etmeye çalışırken elime de bir parça kustu, yerlere de bir miktar geldi. Çocuğun tenine elimle ve yanağımla dokundum sımsıcaktı. Bu çocuk hasta doktora götürün dedim. (Yalnız ben rüyaları okuyup gerçekten üzerinde ciddi ciddi kafa yorduğunuzu hiç sanmıyorum).

Gökhan selam, rüyaların hepsini okuyoruz ama hepsine elbette kafa yormuyoruz. Bana destek vermeyene, beni beğenmeyene ben neden kafa yorayım. Üstelik bu alan rüya gönder sayfası değildir, buraya yorumlarınızı yazın diye formun üzerinde yazmaktadır. Rüya gönder sayfasında bu konuda detaylı açıklama vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir