Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kuskus Görmek

Rüyada kuskus pişirmek ne demek?

İyi günler, rüyamda kuskus pilavı pişirmişim ve yemişiz. Sonra kuskusu karıştırıyorum ve içinde pişmiş bir yılan görüyorum, böyle sarı karışık renkli gibi. Bu ne demek acaba? teşekkürler.

Rüyada kuskus görmek yorumu

Hamiyet merhaba .Rüyada kuskus görmek hayatınızda küçük kayıplar yaşadığınız anlamına gelir, yakın gelecekte bazı küçük sıkıntılarla karşılaşacağınızı fakat bu sıkıntıları aileniz ve dostlarınızın yardımıyla hemen atlatacağınıza yorulur. Rüyada kuskus pişirmek rüyayı gören insanın gündelik yaşamında tasarruf yapması, özellikle para konularında dikkatli davranması gerektiğini ifade eder. Rüyada kuskus hazırlamak, kuskus pişirdiğini görmek, kuskus hazırladığını görmek hep aynı şeylere dikkat çeker.

Rüyada kuskus yemek, kuskus pilavı yediğini görmek gerçek yaşamınızda çevrenizdekilere karşı uyanık olmanız gerektiğini, özellikle mali konularda sizi kullanmalarına izin vermemeniz gerektiğine işarettir. Rüyada kuskus almak rüya sahibi kişini gerçek hayatta yaptığı bazı hatalı işler nedeniyle başının ağrımasına, huzurunun kaçmasına ve bu nedenle hak yolunda yaptığı bazı hayır işlerinin kabul olmamasına rivayet edilir.

Rüyanın en ilginç kısmı kuskus pilavı içinden çıkan pişmiş yılan olup anlamı göründüğü gibi kötü olmayıp tam tersine hayırlıdır ve rüya sahibi hasta ise şifa bulacağına, sağlıklı ise uzun ve sağlıklı bir ömür süreceğine işaret eder.

“Rüyada Kuskus Görmek” için bir yanıt

Rüyamda oturduğumuz evden biraz daha güzel bir evde oturuyoruz fakat savaş varmış ve yeni bitmiş hayat yeni yeni düzenleniyor hala korkular var eve kötü bir adam geliyor ben ve babam hariç herkes saklanıyor babamın elinde yarım paket kuskus var onu satmak istiyor kötü adam az bi fiyat söylüyor çaresizce kabul ediyoruz babam hazırlamak için mutfağa gittiğinde bir makarna paketinin üstünde gizli bi rakam yazıyor (2018) bunu görmemesi gerektiğini düşünüyorum ve makarnayı gizliyorum ayağımla basıp saklıyorum adam fark ediyo bakıyor ama görmüyor yerde bir sürü erzak var hiçbirini ellemiyor biraz evde oyalanıyor ve gidiyor şuanda üniversiteye hazırlanıyorum ve kaygılarım var rüyanın devamında abimle bi üniversitenin yanındayız güvenlikçi kadın daha üniversitenin adını bilmiyor dçye abimle konuşuyoruz ve ben uyanıyorum bi çok garip rüya gördüm ama bunu tabirini çok merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir