Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kuşlar

Kuşların rüya açıklamaları

Rüyada kuş görmek sayfasında genel bilgiler yer almaktadır. Bu sayfada ise kuşların listesi ve bazılarının özet açıklamaları bulunmaktadır.

Rüyada bir ağaçkakan görmek size uyanık hayatınızda atladığınız, unuttuğunuz bir şey olduğunu hatırlatır. Öte yandan ağaç kakan, sanayi ve çalışkanlık simgeler.

Rüyada akbalıkçıl kuşu görmek sağlam ve güçlü karakterinizin size büyük bir servet ve nüfuz sağlayacağı anlamına gelir.

Rüyada anka kuşu görmek zenginlik, bolluk, refaha kavuşulacağına işarettir. Alkol alan bir kimse rüyasında anka kuşunu görürse bu onun alkolü bırakmak istediğine işarettir. Anka kuşu, Simurg (Farsça: سيمرغ) veya bir diğer ismiyle Zümrüdü Anka efsanevi bir kuştur. Pers mitolojisi kaynaklı olsa da zamanla diğer Doğu mitoloji ve efsanelerinde de yer edinmiştir. Sênmurw (Pehlevi) ve Sîna-Mrû (Pâzand) diğer isimlerindendir. Ayrıca zaman zaman sadece Anka kuşu olarak da anıldığı olmuştur. Türk mitolojisinde karşılığı Tuğrul kuşu’dur. Kaynak: Vikipedi

akbaba
Alaycı kuş
atmaca görmek

Rüyada bağırtlak kuşu görmek gerçek yaşamınızda doğru konuşmaya, güzel arkadaşlıklara işaret eder. Rüyada bağırtlak kuşu avlamak, yakalamak, vurmak güzel fakat kendini beğenmiş, geçimsiz bir kadından uzak durmanız gerektiğine işaret eder.

Baykuş
Bıldırcın
Bülbül

Rüyada chickadee görmek özel hayatınızda ortaya çıkan eşsiz bir şeyin farkında olmanız ve gelişmelere dikkat etmeniz gerektiğini ifade eder.

Dalgıçkuşu
Devekuşu

Rüyada flamingo görmek topluluk ve işbirliği duygusunu temsil eder. Ayrıca yeni deneyimler veya durumlar gösterir.

Guguk kuşu
Güvercin
hindi
Horoz
Rüyada ibis kuşu görmek özveri, azim ve beklentileri simgeler.
kanarya görmek
Rüyada karatavuk görmek motivasyon eksikliği anlamına gelir. Alternatif olarak, kıskançlık temsil eder.  Rüyada bir uçan karatavuk görmek iyi bir şans anlamına gelir.

Rüyada kardinal kuşu görmek canlılık ve mutluluk temsil eder.
karga görmek
kartal görmek
kaz görmek
Keklik
Kuğu
kuş yumurtası
Kuzgun
kümes hayvanları
Leylek
martı görmek
Muhabbetkuşu
ördek görmek
Papağan
Pelikan
Penguen
Roadrunner

Rüyada mavi jay kuşu görmek rüyayı gören kişinin amaçlarına bir an önce ulaşması için ana hedefe odaklanması ve enerjisini doğru kullanmasız gerektiğini ifade eder

Rüyada robin görmek yeni başlangıçlar ve büyüme için bir süreyi temsil eder. Sizin için orada olan olasılıkları hesaplamanız gerektiğini gösterir. Alternatif olarak, fedakarlık anlamına gelir.

Rüyada saksağan görmek hoşnutsuzluk ve kararsızlığa işaret etmektedir. Ne söylediğinize ve yaptığınıza dikkat etmeniz gerektiğini anlatır. İlişkinizin yolunda gitmediğini gösterir. Rüyada saksağan yakaladığını görmek, saksağan yakalamak çok korkunç ve tehlikeli bir haber almak anlamına gelir. Rüyada ölü bir saksağan görmek dedikoduya işaret etmektedir.

Sarı Kuş
sinek kuşu görmek
şahin görmek
tarlakuşu
Tavuskuşu
Tukan
Yalıçapkını

“Rüyada Kuşlar” için 3 yanıt

Rüyamda birisine yanlışlıkla satılan muhabbet kuşumu gördüm, kuşun renkleri açık gök mavisi ve beyazdı. İlk kuşumuz gibi gördüm daha sonra normal papağan kuşu gibi büyüktür renkleri hemen aynıydı fakat koyu mavi olmuştu bazı yerleri.

Rüyada kafeste kanarya görmek
Rüyamda eskiden oturduğumuz evin oradayım, tam kapısından içeri girecekken bana doğru gelen bir trafik polisi gördüm. Elinde bir kafes vardı, kafesin içinde sarı renkte yavru bir kanarya vardı. Kanarya ötmüyordu. İnce bir tahtaya ayakları ile tutunuyordu. Polis bana “bu kuşu yeşillik bir yere götür yoksa bir ay sonra ölecek” dedi. Ruh halim; mutsuz ve yorgun, yıpranmış. Tasvirinizi bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir