Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kuşları Öpmek

Rüyada kuş öptüğünü görmek neye işarettir?

Merhabalar, Ben bugün rüyamda kendi evimdeyken iki tane mavi yeşil sarı siyah renklerinde karışık renkli iki kuş görüyordum. Yanımdaydılar ve bizim evde tam hatırlamıyorum ama kız arkadaşım dershane hocam ve birkaç kişi daha vardı. Sanki bizim salonda hoca bizlere ders veriyordu. Ve benim yanımda da 2 tane kafeste olmayan muhabbet kuşu mu desem kanarya mı desem kuşlar vardı.

Ben bu kuşları seviyordum öpüyordum ve omzuma bırakıyordum onlarda benim kulağımı saçlarımı gagalıyorlardı ama hiç acıtmadan, hatta çokta eğleniyorlardı, bende seviniyordum, kuşlar benimle oyun oynuyorlar korkmuyorlar diye, sonra sol omzumdaki kus sırtıma geliyordu ben tekrar omzuma alayım derken uçuyordu bizim balkona doğru kapı kapalıydı ama bir şekilde açılıp kuş çıkıyordu dışarı, bende sağ omzumdaki de kaçmasın diye onu odama atıyordum ve diğer kuşu uçmadan bulmaya gidiyordum.

Kapıyı açıyordum birde ne göreyim bir suru kuş ama çoğu siyah beyaz kuşlardı ben kuşumu buluyordum ama kücücük kalmisti aliyordum iceri giriyordum birden elimde bole sigaraya donusuyordu bende iciyordum sonra tekrar yanimda oluyorlardi ama benim sacimla kulagimla oynadiklatindan sonra aynaya bakiyordum sanki bir sekil vermislerdi sacima guzelde olmustu ama biraz saclarim dokulmus gibiydi aciklamasini cok merak ediyorum saygilar. Safa.

Rüyada kuşları öpmek neye yorulur?

Safa merhaba, rüyada kuş görmek genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerin kısıtlanmasını, sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder. Rüyada onları yakalamak, sevmek, beslemek veya sesi duymak genellikle insanın iç dünyası ile ilgili mesajlar verir.

Rüyada kuşlar görülen türüne bağlı olarak genellikle, refah ve beklenmeyen mutluluk işareti olup Büyük olanları Özgürlük sembolü, onların sesleri ise mutluluk simgesidir.

Rüyada kuş erkekler için onu etkileyen / etkileyecek kadını işaret edebilir.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kuş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir