Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kuşların Ağzında Pirinç Görmek

Rüyada kuşların ağzından pirinçler dökülmesi neye işarettir?

Evde beyaz bir yatak üstünde eşim ve çocuklarımla yatmaktayım. Odada da beyaz ışık hakimiyeti var.
Bu sırada odanın içinde küçük kuşlar uçuşmaya başlıyor. Tavanda dolaşan kuşlar ağızlarından pirinç tanelerini üstümüze atıyorlar. O kadar çok pirinç atılıyor ki yüzümde hissediyorum.
Sonra kalkıp bakıyorum tavana, o kadar çok pirinç var ki kuşların yanında neredeyse tavanda pirinçler birikiyor. 27. 12. 2009 / 01:01 tarihinde gönderilmiş

Rüyada kuşların ağzında pirinç görmek yorumu

Rüyanız tüm unsurlarıyla inanılmaz güzel mesajlar vermektedir. Rüyada yatak görmek aşk ve yola çıkmak anlamına gelir, yatağın beyaz olması ise konuyu olumlu yönde güçlendirmektedir. Rüyada ışık görmek her konuda başarılı olacaksınız anlamını taşır, beyaz renk ise olayı netleştirmektedir. Rüyada kuş görmek genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerinin kısıtlanmasını, sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder. Rüyada pirinç görmek zengin olacağına işaret eder. Hayırlı mal, mülk, paradır. Başarı ve dostluklara işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kuş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kuşların Ağzında Pirinç Görmek” için bir yanıt

Rüyada kendimi evlenmiş görmek neye işarettir ama evliyim? Bir de başka ruyada evimin bir odasinin tavaninin yikildigini ve pirincin dokuldugunu gordum, pirinc hic bitmiyordu surekli bir kenarda dokuluyordu sonra annemle nenemde gelip gorduler ruyam ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir