Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kuşların Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada kuşların kavga etmesi ne demek?

İki kuş havada kavga ediyolar biri kırmızı diğeri siyah,güzel sivri gagalı kuşlar. Kırmızı kuş siyah kuşun başını gagalayarak ikiye ayırıyor, böylece her ikisi de benden 1 yaş büyük, şu anda tıp uzmanlığı yapmakta olan ablamın boyun kısmından gömleğinin içine giriyorlar. Gömleğini silkeleyince tek kırmızı kuş çıkıyor, siyah kuştan sadece bir tüy kalmış. Kırmızı kuş sonra geliyor benim üzerimde uçmaya başlıyor. Ben kovmaya çalışırken uyandım. 24, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada kuşların kavga ettiğini görmek tabiri

Rüyada kuş görülmesi genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerinin kısıtlanmasını ve sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder.

Rüyada kuşların kavga ettiğini görmek, rüyada kuşların kavga etmesi, aile anlaşmazlıkları, aile bireylerinin bakış açılarındaki farkları ifade eder. Bu konuda kuş rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyada kuşlar arasında geçen olayları, kuşların ablanın gömleğinin içine girmesi, sonra kuşlardan birini ablandan ayrılıp sana doğru gelmesi, senin onu kovmaya çalışmanız temel olarak ablan ile ilişkiniz hakkında bir şeyler söylemek istediği anlaşılıyor ama ne anlatmak istediği konusunda emin olmadığım için yazmak istemiyorum. Bu konuda sakin bir zamanda, berrak bir zihinle ablanız ile aranızdaki kardeşlik – arkadaşlık ilişkisini sorgulayıp, birbirini hakkında neler hissettiğinizi ve /veya neler hissetmek istediğinizi gözden geçirip belkide hakkınızda faydalı sonuçlara erişebilirsiniz. Benim söyleceğim tek şey kıskançlık, rekabet gibi kötü şeyler kesinlikle yok.

“Rüyada Kuşların Kavga Ettiğini Görmek” için bir yanıt

Rüyada eşini başkasıyla görmek
Rüyamda evdeyim annemde var eşimle kavga ediyorum, bu sigara içmeye gidiyor kardeşimde var yanında, sosyal medya hesabında eşimle bir kadının fotoğraflarını goruyorum siyah saçlı gözlüklü biri, denize gitmişler orada fotoğraf çekinmişler, bunları gosteriyorum kızın babasını falan goruyorum, eşim bir erkek çocuğunu seviyor video şeklinde gördüm, eşim ağlamaya başlıyor bana nasıl yaptım diyorum annen demişti diyor sonra irkilerek uyaniyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir