Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Kusmak

Rüyada kustuğunu görmek neye işarettir?

Merhaba admin. Dün kötü bir rüya gördüm, rüyamda annem, babam ve ben oturma odasında oturuyorduk, annem çok halsizdi. Birden oturduğu yerde kusmaya başladı ama sesiz kusuyordu ve yüzünün rengi beyazlayana kadar kustu. Ancak artık kusmaya hiç takati kalmamıştı, dili bile yana doğru asıldı, dışarı doğru çıktı.

Leğen veya bir kap içine değil resmen yere kusmakta idi, oturarak üstüne ve yerlere sessizce musluktan su akarmış gibi beyaz renkte kusuyordu. Ölüyor gibi oldu, sonra sağ yanağın bir tarafını okşadım, orası nar gibi kızardı. Halsiz haliyle “ben iyiyim” dedi. Hatta kusarken öyle korktum ki sanki ruhu çıkıyormuş gibi kusuyordu, hiç zorlanmadan takatsiz. Babama bağırıyorum “hastaneyi ara hemen” diye. Babam çok rahat veya şaşkın gibi. Ama arayamadık.

Ayrıca rüyamda birde alt taraftan orta dişlerimden sağa doğru 2. dişim yani biraz kalını olan düştü. Önce “gaks” diye ses yaptı, öne arkaya hareket yaptım ve diş pat düştü. Dişimi görmedim ama o ağzımdaki deliği gördüm. Çok kötü duruyordu. En kısa zamanda cevabınızı bekliyorum. İyi günler. Ayrıca benim annem gerçek hayatta da rahatsız. Pek ayakta duramıyor. Ağrıları var. Belinden zamanında ameliyat olmuştu. Bel fıtığı rahatsızlığından dolayı. Tekrar ameliyat olması gerekiyormuş. Olmazsa her gün ağrı çekecekmiş.  Rüyada birinin kustuğunu görmek hakkında k.

Rüyada kusmak, kustuğunu görmek yorumu

Merhaba, öncelikle sevgili annenize Allah’tan acil şifalar diliyorum. Allah’a sığının, ona güveninin, ondan yardım dileyin, dualarınızı eksik etmeyerek olumlu düşünün, her şeyin iyiye gideceğini göreceksiniz.

Rüyada kusmak yaptığınız bir şeyden pişmanlık duyacağınıza işarettir. Rüyada kustuğunu görmek genelde iyiye yorumlanmaz, insanın düşünmeden hareket ettiğini ve bundan dolayı sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada kusan birini görmek, birisinin kustuğunu görmeniz, sizin dışınızda birinin yaptığı düşünülmeden yapılan bir şey ya da söylenen bir söz yüzünden canınızın sıkılacağını simgeler. Diş konusunda bilgiyi diş rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.Rüyada birinin üzerinize kusması kusan kişiyi tanıyorsanız ondan, tanımıyorsanız herhangi birisinden can sıkıcı bir söz duyacağınıza ya da o kişinin sizi öfkelendirecek bir şey yapacağına delalet eder.

Rüyada kusmak konusunda ilave bilgiler

Bal kusmak tövbe etmeye yorumlanır, kişinin günahlardan uzaklaşıp doğru yola girmesine delalet eder. İnci kusmak Kur’anı kerimi hatim etmeye işarettir. Süt kusmak rüya sahibi kişinin kendini onurlandıracak edecek güzel söz duymasına yorumlanır. Rüyanda yediği yemeği kusmak bir zarar ziyan ifadesidir ve rüya sahibinin elinden bir mal çıkartacağı anlamına gelir. Rüyada zorlukla kusmak dini vecibelerinizi yerine getirmediğiniz manası taşımaktadır. Rüyasında balgam kusmak sağlıklı olmaya işarettir. Kişinin vücudunun kıymetini anlayıp bundan sonra ona iyi bakacağını gösterir. Rüyalarda kan kusmak kimi sırların aydınlanmasını, gizli olan şeyleri açığa çıkarmaya yorumlanır. Rüyada safra kusmak zayıflıktan kurtulmaya yorumlanır. Diş konusunda bilgiyi diş rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Kusmak” için 8 yanıt

madde ve alkolu acayip derecede kullanıyorum, 21 yasındayım 2007 de 5 kattan dusup omurilik felçli oldum. yuruyemiyorum rüyamda sakat deyildim birden ayakta kustum ve 10 cm kucuk derisi yüzülmüş yılan kustum. kolay kolay rüya görmem ama 2 rüyam harbiden gercek oldu bundan 2004 te yuksek bir yerden dusuyodum, çıktı 2007 de 5 kattan duserken anlamıştım bir gün bu olayı canlı yasıyacağımı.

Dmr selam, gördüğünüz rüya yaptığınız bir şeyden pişmanlık duyacağınıza işaret etmektedir.

rüyamda sigara içtim sonra sigarayı çiğneyerek yedim ve resmen acı çekerek kustum bu ne manaya geliyor yorumunuz için teşekkürler

Harun selam, rüyada sigara yediğini görmek sizin için sakıncaları olduğunu bildiğiniz halde sorumluluğunuzu zamanında yerine getirmeme alışkanlığınızı ısrarla devam ettirdiğine ve bunun cezasını çektiğinize delalet eder. Sonra sigarayı kusmanız ise bu duruma pişman olacağınızı göstermektedir (işini zamanında yapmama)

benim eşim rahatsız. bugün kardeşim sabah namazından sonra eşim ben ve kardeşim hastanedeymişiz eşim sandalyede oturuyormuş sürekli öğürmüş daha sonra lavaboya 1 çay bardağı kadar balgam karışık birşey kusmuş
rüyamızın yorumunu yapabilirmisiniz.

Mali selam, gördüğünüz rüya hayırlara işaret etmekte ve rüyanın tüm unsurları bunu göstermektedir.
Rüyada hastane görmek, hastaneye gitmek, hastaneye girmek fiziksel açıdan iyileşmek ya da ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret eder. Bakınız hastane rüya yorumu. Rüyada balgam kusmak sağlıklı olmaya işarettir.

Acaba hala rüya yorumlanması yapılıyor mu burda ben anlamını gerçekten bilen birisinden öğrenmem gereken rüyalar görüyorum ve artık psikolojim bozuldu..

Sarah merhaba, sitede 35.000 i aşkın açıklama bulunmaktadır. Buradaki açıklamalarla sizlerin rüyanızın mesajını bulabilmeniz lazım. Sitede gerçekten açıklaması olmayan ve bizi destekleyen okurlarımızın rüyaları yorumlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir