Rüyada Kusmuk Görmek

Rüyada kusmuk görmek neye delalet eder?

Ben 20 yaşında bir üniversite öğrencisiyim, keraat vakti olması muhtemel bir saatte uykuya daldım ve bir çok rüya gördüm, aralarından bir sahne hatırlıyorum. Rüyamda bir hanımla yan yanayız, gelinlik dükkanının dışında, ben orada çalışıyormuşum meğerse, o an aklıma birinin bana sahanda yumurta yapıp yiyeyim diye getirdiğini hatırlıyorum.

Hanım arkadaşıma da çıkarıp ikram ediyorum bir parçayı, ağzıma atar atmaz kusmaya başlıyorum, elime bir siyah muska gibi bir şey geliyor, sert bir cisim gelinlik dükkanının tuvaletine koşuyorum. Yorumlarsanız çok sevineceğim, aklıma takıldı teşekkürler şimdiden. 20 yaşında bekar bayanım.

Rüyada kusmuk görmek neye yorulur?

Nermin merhaba. Rüyada gelinlik mağazası görmek, gelinlikçi görmeniz, yaşamınızda şanslı ve başarılı bir döneme girdiğinizi ancak kimi hedefleriniz ya da yeni bir projeniz için biraz daha fazla zaman ayırmanız ya da daha çok emek harcamanız gerektiğini, bu emek ve gayretlerin sonucunu alıp, adeta kendinizi ödüllendireceğinizi gösterir. G

Rüyada yumurta pişirmek, gerçek hayatınızda başlamış olduğunuz bir işin veya projenin olgunlaşmaya başladığını ve yakın zamanda size kazanç getirmeye başlayacağını ya da sonuç almaya başlayacağınızı gösterir.

Ancak yumurtayı yedikten sonra kusmanız, gördüğünüz kusmuk ise tam çabalarınızın karşılığını almaya başlayacağınız zamanda dikkatli olmanız gerektiğini, sonradan pişman olacağınız bir şey yapmamaya işaret etmektedir. Aksi takdirde bir çok emek boşa gider şeklinde yorumlanır.

Kusmuk içinden çıkan siyah muska ise içinde bulunduğunuz karamsar ruh hali ya da gizli korkularından kurtulacağını işaret etmektedir. Çünkü rüyada tuvalete gitmek rahatlama işaretidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tuvalet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir