Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kuşun Kediye Dönüştüğünü Görmek

Rüyada kuşun kediye dönüşmesi neye işaret eder?

Ben 15 yaşındayım, rüyamda okuldan çıkmıştık, arkadaşımla eve gidiyorduk, cuma günüydü pazar kurulmuştu, okulun kapısından geçerken yanımıza güvercin geldi, ben korktum diğer tarafa yöneldim, arkadaşım “bir şey olmaz” dedi.

Sonra kuş kediye dönüştü (kedi ve güvercin beyaz) ve yanımızdaki benin kol dirseğime kadar uzanan duvara atladı, sonra yeniden kuş oldu, bana doğru uçtu bende korkudan tekme attım, kuş arkadaşıma yöneldi, kafasına gagasıyla vurmaya başladı, arkadaşım kapşonunu örttü ve kaçmaya başladı, bende kapşonumu örtecektim fakat elim boyun hizasında kalıyor daha yukarı çıkamıyordu, kuş bana yöneldi ben elimi başımın üzerine koydum kuş elime vurup gitti, sonra arkadaşımı yanına gittim ve rüya bitti.

Rüyada kuşun kediye dönüşümü nasıl yorumlanır?

Sinem merhaba, rüyada bir hayvanın başka bir hayvana dönüşmesi konusu rüyada hayvan görmek sayfasında anlatılmaktadır ve önemli bir rüyadır, dikkatle inlemeyi gerektirir. Burada rüya sahibinin iç dünyası ile ilgili ipuçları verir. Sen rüyanı gönderirken hakkında bilgi vermemişsin, bu yüzden net açıklama yapmak zor. Eldeki bilgilere göre iç dünyanda sanki güvercinin karakteristik özelliklerinden kedinin özelliklerine doğru bir değişim var. Bu ne demek, onu açıklayalım.

Rüyada güvercin görülmesi, çok fazla görülmekte olan rüyalardan birisidir ve genel olarak feminen bilgiler içerirken, çoğu zaman bir habere işaret eder. Bakınız güvercin rüya tabiri sayfası.

Rüyada kedi görmeniz ise özgür bir ruh halini, kadınsı çekiciliği, ve feminen gücü temsil eder. Detaylı bilgiyi rüyada kedi görmek sayfasında okuyunuz.

Güvercinin bir kediye dönüştüğünü görmeniz ise uyanık hayatınızda kadınsı yönünde bir aşama, gelişimi göstermekte (yaşının büyümesi, ergenlik) ve kendini daha iyi tanımaya başladığını, olumlu bir ilerleme içinde olduğunu göstermektedir. İlginç bir ayrın ise hem güvercinin hem de kedinin renklerinin beyaz olmasıdır ki bu iyi olup, gelişimin iyi yolda olduğunu gösterir.

“Rüyada Kuşun Kediye Dönüştüğünü Görmek” için bir yanıt

Ruyamda benim odamda 3 4 kişiyle beraber özellikle ben, bir kara kediyi yakalamaya çalışıyoruz, yakaladıktan sonra bir şeye sarıp camdan atıyoruz ama sonra o kedi bir kuşa dönüşüp tekrar odaya giriyordu, bunun yorumu ne olabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir