Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kutlama Görmek

Rüyada kutlama görmek neye işaret eder?

Merhabalar, rüyamda kutlama yapıldığını görüyorum, ailemle bayram kutlaması yapıyorum, kız arkadaşım kapıya elinde bir kız çocuğuyla geliyor, onu öpüyorum, bayramını kutluyorum ve sonra hemen uzaklaşmak ister gibi geri dönüyor. Ardından ilkokuldaki erkek arkadaşlarım geliyor, hepsini bayramlıyorum, ardından “aa bugün bayram hemen Fevziye bayram mesajı atayım” deyip telefonu heyecanla elime alıyorum ve o sırada uyandım. Yorumunu çok merak ediyorum kime sorduysam açıklayamadı, sizce neye çıkar bu?
Rüyada kutlama görmekName: saliha
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:20
Medeni durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:kararsız
Subject:birine mesaj çekmek istemek
Anahtar kelimeler: mesaj çekmek

Rüyada kutlama görmek yorumu

Rüyada kutlama görmek, sizi bir üst seviyeye taşıyacak bir başarıya imza atacağınızı gösterir.Ayrıca rüyada kutlama töreni görmek, kutlamaya gitmek, kutlamaya katılmak özgürlük ve ruhsal rahatlamayı ifade eder. Gerçek hayatta bir dönüm noktası yaşanacağına işarettir. Rüyada gala görmek bir kutlama yapılmak, bir organizasyona ya da davete katılmaya işaret ederken, bir galaya davet edildiğini görmek rüyayı gören rüya sahibini iyi haberler almasına delalet eder.

“Rüyada Kutlama Görmek” için 2 yanıt

Ben rüyamda görüşmediğin eniştemi,kuzenimi ve ölen halamı gördüm.Bir bayram günü kutlama alanındaydık.Kuzenim de,eniştem de,halam da bana aynı miktarda para veriyorlar,bayram harçlığıymış gibi.Sonrasında han gibi bir alanda eniştem bana üzgün bir şekilde sarılarak af diliyor geçmişteki ailevi problemlerimiz için sonrasında burnundan kahverengi kanlar boşalıyor.Elimi burnuna tutup kanı durdurmaya çalışıyorum ve etraftan pamuk ve peçete istiyorum kimse yardımcı olmuyor.Bağırarak yardım istiyorum ve buluyorum burnununa tampon yapıp durduruyorum kanı.

Selamun aleyküm. Bu gün rüyamda teyzemi ve eşini gördüm. Teyzem enişteden önce geldi güneşte kurumakta olan iki beyaz başörtüsüne tekrar su döktü, ben hayret ettim neden böyle bir şey yaptı diye. Sonra enişte geldi elini öptüm, bayramını kutladım. Dışarıda tarlada rengarenk birbirine bağlanmış kasalar vardı, bir rüzgar çıktı hepsini dağıttı. Cevap yollarsanız sevinirim teşekkürler, iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir