Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kutlama Yemeği Görmek

Rüyada kutlama yemeği neye işarettir?

Rüyamda okul başarımı kutlamak için yemeğe gidiyorum ve o gece sevgilimden ayrılıyorum ve tvde çok ünlü olan biriyle evleniyorum. Sonra bütün ailemle akrabalarımla tek tek vedalaşıyorum sarılıyorum ağlıyorum. sonra hayatımı mahvettim diye ağlıyorum.

Daha sonra başka bir rüyaya geçiyorum. evimdeyim, terastayız annemle ve yan tarafımızdaki camiden gökyüzüne doğru kocaman bir ışık yükseliyor. annemle onu izliyoruz, babam içeride bizi arıyor ve sonra oda yanımıza geliyor ama babam biraz çökmüş zayıflamış ve yaşlanmış sonra babamı öpüyorum seviyorum, sonra hep beraber izliyoruz ışığı. Rüya unsurları: okul kutlaması, yemeğe gitmek, sevgiliden ayrılmak, tv yıldızı, ünlü biriyle evlenmek, akrabalarla vedalaşmak, aglamak, cami, gökyüzünde ışık, babanın zayıfladığını, babayı öptüğünü görmek.

Rüyada kutlama yemeği görmek tabiri

Sinem selam, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında dönüm noktası yaşamakta olduğunu be aşmadan sonra kendini özgür hissedeceğin, ruhsal olarak rahatlayacağın güzel günlerin yaklaştığını simgelemekte ve bu yeni dönemde de kişisel gelişiminin hızla ilerleyerek seni mutlu ve huzurlu bir yaşama götüreceğini temsil etmektedir.

“Rüyada Kutlama Yemeği Görmek” için bir yanıt

Rüyada düğün yemeği görmek
Selamlar, 22 yaşındayim, evliyim, 1 buçuk yaşinda kizim var, eşimin işinde problemler var, eski makamina geri dönmesini istiyoruz. Rüyamda bir tanidigimizin dügünü var fakat çok kalabaliktayiz, mevlitli dugun, Kuran dinlemedim hiç, dügün yemegini istahli bir şekilde yiyordum normalde yemekle aram yok, rüyamda aşırı yiyordum, rüyam bu, şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir