Rüyada Kutsal Yer Görmek

Rüyada kutsal bir yer görmek ne demektir?

Rüyamda ailemle birlikte kutsal topraklarda olduğumu gördüm ve yanımda yaşlı bir kadın vardı, ona adetli olduğumu söyledim “bu şekilde Mekke ziyaret etmek günah değil midir.? ” diye sordum oda bana “Allah biliyor, affeder günah olmaz” dedi.

Tam heyecanla Mekke’ye yönelmiştim, o sırada kendimi bir anda evimde odamda buldum. Hasta olduğum için pedi evde unuttuğumu söylüyordum, o sırada yengem de bana “ben işe gideceğim çocuklara kim bakacak” diyordu, bende “işi bırak daha iyi iş bulursun, zaten düzenli para vermiyorlar” dedim, o sırada uyandım bu rüyanın anlamı nedir yardımcı olur musunuz? Hocam saygılar.

Rüyada kutsal yer görmek yorumu

Rüyada kutsal bir yer görmek, kutsal bir yere gitmek, kutsal bir yerde olmak olgunlaşmayı, gelişimi simgeler. Bu gelişim için harcadığınız zaman, tükettiğiniz enerji ve verdiğiniz emeklerinizin boşa gitmediğini, bunun meyvelerini alacağınızı işaret eder.

Rüyada adetli olmak, İçinde bulunduğun stres ve kaygılardan kurtulacağını simgeler. Zor zamanların sona ermesi ve rahatlama işaretidir.

Rüyada ped görülmesi, sıkıntı veya yorgunluk simgesidir, rüyayı görenin büyük bir rahatlama ihtiyacı çektiğine yorumlanır. Daha çok rüyada gelişen olaylara göre daha detaylı analizi yapılır. Bakınız rüyada ped görmek rüya yorumu sayfası.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir