Rüyada Kutsal Yer Görmek

Rüyada kutsal bir yer görmek ne demektir?

Rüyamda ailemle birlikte kutsal topraklarda olduğumu gördüm ve yanımda yaşlı bir kadın vardı, ona adetli olduğumu söyledim “bu şekilde Mekke ziyaret etmek günah değil midir.? ” diye sordum oda bana “Allah biliyor, affeder günah olmaz” dedi.

Tam heyecanla Mekke’ye yönelmiştim, o sırada kendimi bir anda evimde odamda buldum. Hasta olduğum için pedi evde unuttuğumu söylüyordum, o sırada yengem de bana “ben işe gideceğim çocuklara kim bakacak” diyordu, bende “işi bırak daha iyi iş bulursun, zaten düzenli para vermiyorlar” dedim, o sırada uyandım bu rüyanın anlamı nedir yardımcı olur musunuz? Hocam saygılar.

Rüyada kutsal yer görmek yorumu

Rüyada kutsal bir yer görmek, kutsal bir yere gitmek, kutsal bir yerde olmak olgunlaşmayı, gelişimi simgeler. Bu gelişim için harcadığınız zaman, tükettiğiniz enerji ve verdiğiniz emeklerinizin boşa gitmediğini, bunun meyvelerini alacağınızı işaret eder.

Rüyada adetli olmak, İçinde bulunduğun stres ve kaygılardan kurtulacağını simgeler. Zor zamanların sona ermesi ve rahatlama işaretidir.

Rüyada ped görülmesi, sıkıntı veya yorgunluk simgesidir, rüyayı görenin büyük bir rahatlama ihtiyacı çektiğine yorumlanır. Daha çok rüyada gelişen olaylara göre daha detaylı analizi yapılır. Bakınız rüyada ped görmek rüya yorumu sayfası.

“Rüyada Kutsal Yer Görmek” hakkında 3 yorum

  1. Mescid-i Haramda olmak
    Rüyamda Mescid-i Haramda olduğumu gördüm. Birisi beni kovalıyorum çatısına çıktım ve beni kovalayan kişi çatıdan aşağıya düştü. Sonra aşağı indim herkesin birisi öldü diye diz çöküp oturduğunu gördüm. Anlam veremedim yürümeye devam ettim. Kulağımdan tutup beni oturttular. Sonra büyük bir patlama oldu. Otobüslerin olduğu yere doğru kaçtım. Şoförleri melek misali gördüm. Beyaz kafaları vardı. Gözlerinin feri gidip geliyordu. Sonra geri mescide koştum. Şoförler ölmek üzere dedim. Hz. Muhammed ölmemiştir oradadır dediler. Dedim ben onu görmedim nasıl göreyim. Sonra da süt gördüm sütün içine meyve hamur katıp elimle karıştırdım.

    1. Gördüğünüz rüya hayatınızın maddi ve manevi yönleri arasındaki dengeyi her zaman sağlamak gerektiğini ifade etmektedir.

  2. Rüyamda otobüs le hastane gibi biryer gidiyorum çocukların iniyor eski kocamda iniyor ben sonra yanlış yerde iniyorum indiyum yer böyle kutsal bir yer küçük odaları var soruyorum bunlar ne diye onlar diyorki odalarda istahreye yatıyorlar kubbeli bir yer her yer kaya gibi bazıları orayı esiyor beyaz kar çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir