Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kutsal Işık Görmek

Rüyada kutsal ışık görmek neye işaret eder?

İyi çalışmalar bilgilerim ve gördüğüm rüyanın detaylarını içeren bilgileri aşağıda size gönderiyorum. Rüyamda güneşin pırıl pırıl aydınlattığı sarı renkte ve kutsal ışıkla (nur) dopdolu bir odada insana benzer ama cinsiyeti belli olmayan beyaz bir hayalet gördüm. Hayalet daha sonra hızla odanın kapısını açtı ve odadan çıktı. Ben o kutsal ışıklı odada kalmaya devam ettim ve uyandım. İlginize şimdiden teşekkür ederim. Sitenizi inşallah bundan sonra daha sık ziyaret edeceğimi umuyorum.

Takma isim : Dağkeçisi
Yaşınız : 37
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Boşanmış
Mesleğiniz : Mühendis
Ruh haliniz : Yaklaşık bir ay önce 2.Kez boşanma yaşadım ve iki evliliğimden de çocuğum yok. İlki gibi kötü değilim. Moralim oldukça yüksek. Aklıma bir şey gelmiyor. Geleceğe umutla bakıyorum. İşim, gücüm, sağlığım kısacası her şey yerli yerinde.

Rüyada kutsal ışık görmek neye yorumlanır?

Rüyanızda odada gördüğünüz kutsal ışık gerçek hayatınızda doğru şeyler yaptığınıza işarettir çünkü rüyada nur görmek rüyalar içinde en hayırlı olanlardandır, doğru yolda ve yolunun aydınlık olduğunu gösterir. Büyük bir iç huzuru, bolluk, zenginlik, mevki, ün, mutluluk olarak yorumlanır. Bakınız nur rüya tabiri sayfası. Rüyada hayalet görmek Bastırılmış düşünceler, Geçmiş ilişkileri simgeler. Suçluluk duyduğunuz bir olayı ifade eder.

“Rüyada Kutsal Işık Görmek” için bir yanıt

İyi Çalışmalar, Rüyamda eski eşimi çamaşır asarken gördüm. Yorumlarınızı bekliyorum. Sevgiyle kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir