Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kutsal Topraklar

Rüyada kutsal topraklar görmek ne delalettir?

Rüyamda kutsal topraklara benzeyen bir yerdeyim ve karşımda bir kör kadın ile şaşı adam ve ortalarında da bir küçük çocuk var. Bu ailenin yanına giderek önce çikolata veriyorum ve daha sonra cevizli sucuk. Adam bana allah razı olsun çocuğumun burnunda tütüyordu çok severdi diyor ve adamın elinde bir sigara var ve ben nereden sigara alabilirim diyorum uzak bir yer gösteriyor bana.

Oradan ayrılıp tekrar karşılarına geçip onlara baka kalıyorum. Beni derinden etkiledi bu olay. Saygılar.

Rüyada kutsal topraklar görmek yorumu

Rüyanız, içinizdeki iyiliksever, yardımsever yönünüz ile günahlarınız arasında bir hesaplaşmayı işaret etmektedir. Aileye yardım etmeniz sizin yardımsever, iyi tarafınızı simgelemektedir.

Kutsal topraklara seyahat etmeniz içinizdeki tövbe duygularınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada toprak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kutsal Topraklar” için 3 yanıt

Annemle kutsal topraklara gidecekmisiz, hazirlik yapiyoruz, kapida otobüsler var fakat annemle ayri otobuslere binmemiz gerekiyor, sanki kurada oyle cikmis, ben cok telasliyim annem biniyor ben hala koşturup duruyorum komsum geliyor elinde ölmüş annesinin hirkasiyla bunu giy diyor annem cok istedi kutsal topraklar gitmeyi ama gidemedi sen giy bununla git diyor sanki annemde gitmis gibi olur diyo cok duygulaniyorrum simdiden teşekkür ederim. 34, Kadın, Evli, Ev hanımı

Asil selam,
Görmüş olduğunuz rüya gerçek hayatınızda yapmayı düşündüğünüz tövbeyi bir an önce gerçekleştirip manevi huzura kavuşmanız gerektiği temsil etmektedir.

Ruyamda bir çöldeyim fakat ucurumun kenarindayim. Yanima yasli bir amca geldi. Uçurumdan aşağıya degil yukariya bakmami söyledi. Kafami kaldirdigimda gokyuzunde kutsal topraklari gordum. Bunu yorumlar misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir