Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kutup Görmek

Rüyada kutup görmek neye işaret eder?

Rüyamda kendimi, ikizim ve kuzenimle birlikte kuzey kutbunda görüyorum. Yanımızda bir tane eskimo evi var, orası kalacağımız yermiş, üçümüz onun yanında dışarıda kar üzerinde oturuyoruz. Ara ara kar yağıyor ve her yer bembeyaz kar. Bir ara aklımdan bir parça kar alıp ağzıma atmak geçiyor ama onu yapmıyorum. Ara ara eskimo evinin içine giriyorum uzanıyorum. Cam var, oradan dışarısını görüyorum, cama düşüp eriyip suya dönüşerek aşağı doğru inen kar tanelerini görüyorum.

Sonra yeniden dışarı çıkıyorum, kar üzerinde yanımdakilerle oturuyoruz muhabbet ediyoruz, karın üzerine oturuyoruz ama hiç ıslanmıyoruz, sanki altımızda bir şey var gibi ama aslında karın üzerinde oturuyoruz. Bir ara resmi jeepler görüyorum. 3-4 tane değişik üniformalı yüksek rütbeli asker görüyorum. Farklı ülkelerin askerleri imişler. Biri koyu lacivert üniformalı diğeri de açık toprak renginde üniformalı askerdi. Ön tarafta bunlar vardı. Arkadaki 2-3 kişiyi hatırlamıyorum, üzerinde madalyaları vardı, bize baktılar. İçimden “Kanada askerleri herhalde” diye geçirdim “biz burada oturuyoruz öylesine” diyorum. Onlar da ellerini havaya kaldırıp “tamam o zaman sorun yok” diyorlar, toparlanıp gidiyorlar. Biz yine orada oturmaya devam ediyoruz. Ara ara eskimo evine girip biraz yatıp yine dışarı çıkıyorum. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci, normal,

Rüyada kutup görmek neye yorumlanır?

Rüyada kutup görmekRüyada kutup görmek veya kutuplardan birinde olmak güvenlik ve istikrarı temsil eder. Her zaman bir şey veya birine dayanmakta olduğunuzu ifade eder.

Rüyada eskimo evi görmek, orada geçen eskimo evi de güvende olma arzusu, korunmayı simgeler. Buraya kadar olanlar gerçek hayatta kendini daha güvende hissetmek konusunda istek taşıdığınızı göstermektedir.

Rüyada kar yağması hayırlara işaret olup, yaşamınızın güzel yönde değişeceğini, iyi gelişmeler olacağını gösterirken görmüş olduğunuz askerler ise her zaman zorlukları aşmak için çalışmak gerektiğini ve çalışırsanız zorlukları aşıp, güven ve huzura kavuşacağınızı gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kar görmek sayfasını inceleyiniz.

Rüyada güney kutbunu görmek gerçek hayatınızdaki sorunlar ve güçlükleri aşmak için yeteneğinizin tümünü kullanmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada güney kutbunda yaşamak tüm zorluklara rağmen sizin hayatta kalma becerilerinizi simgeler. Rüyada kuzey kutup görülmesi, kuzey kutbu gerçekleşmesini hayal ettiğiniz bir yolculuk, durum veya ilişkinin başarıyla gerçekleşeceğini simgeler.

“Rüyada Kutup Görmek” için 4 yanıt

İyi günler. Rüyamda kutupta dolaşırken 3 veya 4 farklı türde hayvan gördüm, tabi her çeşit birden fazlaydı, bunlar yolda yürürken sürekli yerdeki kara şekil verip avlarını oluşturup yiyorlardı. Bir tanesi vardı çok değişik bir hayvandı, beyaz mavi kıllı gorile benziyordu, yerdeki kardan timsah yaptı sonra onu yedi. Sizce bu rüyayı nasıl yormalıyım? iyi çalışmalar

Rüyamda kuzey kutbuna gittim, orada yaya olarak yolculuk yaptım, bu neye delalet eder? 53, Erkek, evli, serbest meslek.

Rüyanız kendinizi şu anda bir istikrarsızlık nedeniyle güvende hissetmediğinizi ve kendinizi güvende hissetmenin yollarını araştırdığınızı göstermekte ve bunu başaracağınızı temsil etmektedir.

Merhaba rüyamda Antarktika’ya gidiyordum. Gittiğimde ise yerden başlayan büyük buz sarkıtları vardı. Aralarından öylece geçiyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir