Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kutup Yıldızını Görmek

Rüyada Kutup Yıldızını Görmek Neye İşarettir?

Öncelikle İyi çalışmalar diliyorum, siteniz gerçekten güzel tasarlanmış. Size rüyamdan bahsetmek istiyorum yorumlarınız benim için değerli.

Rüyamda daha önce konuştuğum fakat olumlu sonuç alamadığım sevdiğim kızı gördüm. Rüya’ya geçiyorum: Karanlık bir akşam beraber yan yana yürüyoruz. Ben ona evinin nerede olduğunu soruyorum, oda bana gökyüzünü gösteriyor. Gökyüzünde tek bir tane yıldız var, o da büyük bir yıldız sanıyorum ki kutup yıldızı, bana o yıldızın tam altında oturduğunu söylüyor. Beraber onun evine doğru gidiyoruz, tam yıldızın altında bir ev var, beraber evin arka tarafına doğru gidiyoruz, orası kalabalık, bir kaç kişi var. İyi kişilere benzemiyorlardı, onların arasına giriyorum, sonra sevdiğim kız bana “burada bekle, ben geliyorum” diyor ve eve doğru gidiyor, daha sonra uyanıyorum.

Rüyada Kutup Yıldızını Görmek Tabiri

Ahmet selam, bu muhteşem rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Önce ana unsurların anlamına bakalım. Rüyada sevdiği kızı görmek kişinin kendisiyle barışık bir ruh haline sahip olduğunu, sevmeyi bildiğini, sevilmeyi hak ettiğini gösterir.

Rüyada yıldız görülmesi genel olarak mutluluğa, refaha, bolluğa ve berekete işaret eder.Detaylı bilgi için rüyada yıldız görmek sayfasını inceleyin. Rüyada kutup yıldızını görmek rüya sahibi kişinin yaşamı boyunca ona yol gösterecek, hayatını kolaylaştıracak ve hayatı boyunca rehberlik edecek birileri olacağına, bir koruyucu meleğe işaret eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise gerçek hayatında kötü insanlar ve kötülüklerden uzak durmayı başardığın sürece hayallerine kavuşup arzu ettiğin başarı ve mutluluğu elde edeceğine delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir