Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kütüphane Görmek

Rüyada kütüphane görmek ne demektir?

Kütüphanede kitap okuyan köpekler gördüm. Karanlık bir mağara gibi yerdeyim, içimde hafif bir heyecan ve korku var, ilerlerken sol ve sağ tarafımda kocaman bir kütüphane var, kitapları görebiliyorum, sonra ileride köpeklerin kitap okuduğunu gördüm, kütüphaneciye “köpekler ne zaman kitap okumasını öğrendiler” dedim.

4 tarafı çevrili duvarda yukarı doğru merdivene yaklaşırken hafifçe bir duman geldi, oradan birisi inerken (heybetli sakallı bir insan) tam uyanacağım sırada kulağımın dibinde “SENİ BIRAKMAYACAĞIM, SENİ BIRAKMAYACAĞIM” dedi, bu sesi canlı olarak hissettim ve uyandım.

Kimden: model
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Anahtar kelimeler: kitap okumak

Rüyada kütüphane görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız çok ama çok değerli, belki de ilahi bir yönü var, ancak o konular bizi çok aşar ve oralara girmeyeceğim. Gördüğün rüyada hayatta kendini geliştirmen, öğrenmen gerektiğini, bunu yaptığında hayal dahi edemediğin güzel şeyler olduğunu ifade etmektedir.

Bana göre kitap okuyan köpekler mesajı güçlendirmek için senaryoya eklenmiş unsurlar. Sanki “köpekler bile kütüphanede kitap okuyor, sen kütüphanenin önünden geçmiyorsun, halbuki okusan, öğrensen biz sana beler neler vereceğiz” gibi bir mesaj vermek istemekte.

Rüyada kütüphane görmek yeni bilgilere yeni fikirler açık bir insan olduğunuzu ifade eder. Rüyada kütüphaneye gitmek, kütüphanede olmak, kütüphanede çalışmak, hayatınıza yeni anlamlar bulmak için çalıştığınızı, durumunuzu değerlendirmek istediğinizi işaret eder. Rüyada dağınık kütüphane görmek size çok fazla bilginin aynı anda geldiğini ve bu bilgileri incelemeye, öğrenmeye vaktiniz yetmediğini ifade eder. Kütüphanede aradığı kitabı bulamamak hayatınıza katmak istediğiniz yeni değerler hakkında kararsızlık yaşadığınızı işaret eder.

Rüyada kütüphaneci görmek rüyayı gören kişinin reel hayatında kendini geliştirmek için rehberlik desteği alacağı birinin varlığına işaret eder, o kişinin kıymetini bilip, onun bilgi ve tecrübesinden faydalanmak gerektiğini temsil eder. Kütüphaneci olmak, kütüphaneci olduğunu görmek, kütüphanede çalışmak, kütüphanede çalıştığını görmek bir yaratıcı ve bilgili zihin sahibi olduğunuzu gösterir.

“Rüyada Kütüphane Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kütüphanede depreme yakalanmak
Rüyamda kütüphanenin en üst katına çıkmaya çalışıyorduk fakat güçlü bir sallantı geçirdik, güçlü bir deprem gibi, sonra yukarı ulaşamadık ve orada asılı kaldık sonra uyandım. Bu neye işarettir.

Aslı merhaba,
Rüyada kütüphaneye girmek, kütüphanede olmak, kütüphanede çalışmak hayatınıza yeni anlamlar bulmak için çalıştığınızı, durumunuzu değerlendirmek istediğinizi işaret eder.
Kütüphanede depreme yakalanmak ise yaşamınızda bir şeylerin aniden değişeceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir