Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Küvet Görmek

Rüyada küvet görmek neye işarettir?

Merhaba, Çok tuhaf bir rüya gördüm, evime giriyorum ve her yeri su basmış, banyoya doğru gidiyorum çünkü su oradan geliyor ve yeni ayrıldığım eşim yüz üstü su dolu banyo küvetinin içinde yatıyor, ölmüş mü ölmemiş mi onu bilmiyorum o anda uyanıyorum. Ne anlama geliyor acaba, biz su an ayrıyız ama birbirimizden de kopamıyoruz. 31, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor.

Rüyada küvet görmek yorumu

Rüyada evini su bastığını görmeniz evlilik hayatında sorunlar yaşamak, işinizden istifa etmek veya sağlık sorunları yaşamak anlamına gelir. Bakınız su baskını rüya tabiri sayfası. Ancak suyun nereden geldiğinizi görmeniz bu sıkıntının sebebini bildiğinizi fakat tedbir almadığınızı gösterir. Eski eşinizin küvette olması onunla geçen iyi anların yansımasıdır Çünkü rüyada eski eşini görmek  geçmişte yaşanan olumlu tecrübeleri ve eski iyi anları, sevgiyle paylaşılan anıların yansıması olabilir.

Rüyada küvet görmek yenilenme gereksinimi ve günlük sorunlarından kaçış gösterir. Küvete girmek, küvetin içinde olmak taşıdığınız yüklerden kaçış isteğinizi ifade eder, sevgi ve zevk ile rahatlama peşinde olduğunuzu işaret eder. Küvete su doldurmak rüyayı gören kişinin sorunlardan kaçmak yerine onlarla mücadele etmeye karar verdiğini ve arınıp, yenilenerek hayatında yeni bir sayfa açacağını gösterir

Rüyada duşakabin görmek veya duş teknesi, duş haznesi görülmesi  içgüdüleri gösterir ve kişinin arınacağını, kendini yenileyeceğini simgeler. Taşıdığınız kimi yüklerin altında yaşıyor ve eziliyorsunuz manasını taşır. Duşakabinde yıkandığını görmek rahatlama, arınma ve kendini yenilemeyi simgeliyor. Duygusal ve psikolojik olarak kendinizi temizlemeniz gerektiğinin işaretidir.

“Rüyada Küvet Görmek” için 5 yanıt

ben rüyamda eski sevgilimin arkadasinın kaldığı yan evi tutmusum.evin icinde eski sevgilimin evde suyun icine beyaz beyaz tozları döktüğünü görüyorum ve en sonunda kuvette arkadaslariyla beraber ciplak bir erkeğe dökmeye çalışıyorlar ve eski sevgilimde ciplak acaba yardımcı olabilirmisiniz bir hışmla kalktım bu sabah

Rüyanız eski sevgilinizle aranızda halledilmemiş bazı meseleler olduğunu ya da derin bir kıskançlığı işaret etmektedir. Onunla ayrılma sebebiniz kıskançlık duygusu olabilir.

Merhaba, ben 16 yaşındayım. Bir rüya gördüm rüyamda bir banyodaydım. Önümde küvet yanımdada yeni yapılmış küçük bir mezar vardı, mezar taşı boştu ve mezar kapalıydı. Küvette 4 yaşındaki erkek kuzenimi yıkıyordum. Yanımda da iki arkadasım vardı. Fakat sanki mezarı sadece ben görüyormuşum gibi kimse umursamıyordu. Bende bunun burada ne isi var diye hayret etmiştim. Fakat kuzenimi yıkamaya devam ettim. Kuzenimi yıkadıktan sonra yanıma döndüm ve arkadaşlarımın bir kumaş yığını altında kalmış olduğunu gördüm.

Küvetin kan dolu olduğunu görmek
Rüyamda bir arkadaşım kan dolu küvetteydi, boynuna kadar kanın içindeydi ve gülüyordu, bu rüyanın anlamını gerçekten merak ettim.

Merhabalar tekrardan rüyamı yazmıştım size yanlız bir yeri düzeltmem gerekiyor banyoda küvetin içinde çıplak uzanmış gördüm kendimi ölü veya diri bunu bilmiyorum hiç hareket etmiyordum gözlerim yumuk başım arkaya yaslı kollarım küvetin kenarında dayalı uzanmış şekilde.
Tekrardan teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir