Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kuyruk Görmek

Rüyada kuyruk görmek neye işaret eder?

Sarı muhabbet kuşu kaldığım odadaki pencereden gece vakti içeri girmiş, haberimiz yok, kanat çırpıyor ve kanat sesini duyuyoruz. Kuş etine dolgun kuyruğu da kesilmişti sevdim birazdan sahibini bulup verdim.

Rüyada kuyruk görmek neye yorumlanır?

Rüyada muhabbet kuşu görmek rüyayı gören insan hakkında inisiyatif ve yeni fikir eksikliği gösterir, kişinin biraz daha sıra dışı, yaratıcı olması gerektiğini işaret eder.

Rüyada kuyruk görmek beklenmeyen bir durum, can sıkan olaylar anlamlarını simgeler. Kuyruk sallamak veya kuyruk salladığını görmek heyecan ve sevinç anlamlarını ifade eder. Kuyruğu bacakların arasında görmek korku ve aşağılanma duygularını temsil eder. Büyümüş kuyruk görmek geçmiş bir yönünü temsil eder.

Rüyada kuyruk hakkında diğer bilgiler

Rüyada kuyruksuz fare görmek etrafınızdaki bir kadın sebebiyle canınızın sıkıldığını ancak bu sıkıntının geçtiğini, geçmekte olduğunu, aynı sorunu tekrar yaşamamak için daha dikkatli olmak gerektiğini işaret eder. Rüyada kuyruksuz akrep görmek kişinin hiç ummadığı bir üzüntü ile karşılaşacağına ancak bunu etkisinden hemen çıkacağına işaret eder. Rüyada kuyruksuz kedi görmek gerçek yaşamda başınıza gelecek bir sıkıntı, dert, üzüntünün birileri tarafından önlendiğini ancak sizin bundan haberiniz olmadığını simgeler. Rüyada kuyruksuz köpek görmek sıkıntı içinde olan yakınınız olduğunun ve onu arayıp, yardım etmeniz gerektiğini işaret eder.

Kuyruklu insan ne demek?

Rüyada kuyruğu olduğunu görmek rüyayı gören kişinin kendini değersiz görmek gibi kötü bir yönü olduğunu gösterir. Rüyada kuyruklu insan görmek rüyayı görenin kendini beğenmiş, başkalarına yüksekten bakan huyunun başına bir gün dert açacağını ifade eder. Kuyruklu bebek ya da kuyruklu çocuk görmek rüya sahibinin hayallerine giden yolda hayal kırıklığı yaşamamak için her şeye hazırlıklı olması gerektiğine delalet eder.

“Rüyada Kuyruk Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bir nehirdeyim, içinde balıklar vardı, elimle balık yakalamaya çalışıyorum, her seferinde küçük yakaladığım için geri suya bırakıyorum, bir kaç defa bu şekilde yaptım derken büyük bir alabalık geldi, tutuyum derken kuyruğundan tuttum ama tutar tutmaz kuyruğu koptu. Rüyamın yorumunu öğrenebilirmiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir