Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kuyruklu Bebek Görmek

Rüyada kuyruklu bebek neye işarettir?

Ben Serpil, bekarım 29 yaşındayım çalışmıyorum. İlk defa bu kadar garip bir rüya gördüm, kendi evimizdeyim ama halamın kızı bizim evde yarı çıplak doğum yapıyor, doğum yaptıran da amcamın gelini oluyor. Çok kalabalık olmasa da bizden birileri de oluyor ve amcamın gelinine “sen nasıl doğum yaptıracaksın” diye çıkışıyorlar, halamın kızı ise yerde doğum yapmaya çalışıyor ve sürekli ağlıyordu.

Sonra ayağa kalktığını görüyorum, çocuğun yarısı çıkmış vaziyette ayakları görünüyor ,daha doğum tamamlanmamış ama garip olan bebeğin kuyruğu da oluyor. Ayakları ve kuyruğu görünüyor sadece. Sonra ben ıkınmaya başlıyorum, o halde ben oluyorum ve ben ayakta doğuruyorum çocuğu, dönüp baktığımda üstü giyili bir şekilde bir erkek çocuğu olarak görüyorum, kenara çekiliyorum içimden sürekli dışkı gibi bir şey çıkıyor ve engel olamıyorum. Bir süre böyle devam ediyor, bir kaç kişi de yanımda oluyor, biri de yerde yatan doğum yapmaya çalışan dediğim halamın kızı oluyor, beni görüp “içindeki iltihabı, mikrobu, tozu, pisliği çıkardın kurtuldun” diyor, o öyle deyince dönüp bakıyorum çıkardığım şeylere bembeyaz peçetenin daha kalını, plastiği de anımsatan bir maddeden çiçekler oluyor.

Sonra doğan bebeği görüyorum ama öyle tatlı ve güzel ki yeni doğan bebekler gibi küçük olmuyor, 3, 4 aylık bebek gibi görünüyor, gözleri mavi değerli bir taş gibi pırıl pırıl parlıyor ve bana bakıp gülümsüyordu sürekli, öylece uyandım. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada kuyruklu bebek görmek tabiri

Serpil merhaba.

Rüyada doğum yapan birisini görmek rüyayı gören kişinin yapmayı düşündüğü bir atılım, başlamayı düşündüğü bir proje ya da yeni iş konusunda birilerinin ilk adımı atmasını ya da onu harekete geçirmesini beklediğini gösterir. Rüyada kuyruklu bebek görmek rüya sahibi hakkında hayallerine giden yolda hayal kırıklığı yaşamaması için her şeye hazırlıklı olması gerektiğine işaret eder, bakınız kuyruk rüya tabiri sayfası.

Rüyanın bundan sonrasını yorumlamakta zorlandım çünkü çok karışık. Eldeki bilgiler ve içinde olduğunuz ruh halini dikkate alarak verilmek istenen mesajı sadece siz tespit edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir