Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kuyruksuz Fare Görmek

Rüyada kuyruğu olmayan fare görmek nedir?

Merhaba, ben rüyamda bir kuyruksuz fare gördüm, kedi fareyi boğazından tutmuş ve “sen bu hale geldin, güçsüz kaldın, biz sana kötülük yaparız” gibi şeyler söyledi, tam o sırada etrafıma baktığımda anneannemin bahçesindeydik, başka kedilerde vardı, onlara baktığımda kendi hallerinde idiler.

Kuyruksuz fare bir taraftan kediden kurtulmaya çalışıyor, bir taraftan da kediye “geçen sefer kuyruğumu kopardınız, bu sefer bir şey yapamayacaksın, sizleri çok fena cezalandıracam” diyordu. Sonra ne oldu bilmiyorum

Daha sonra yatak odamızda annemi gördüm, arkamdan gölge gibi geçti, korktum arkamı dönüp baktığımda o olduğunu anladım ve “bana bak gördün mü, hamile olduğun için seni rahatsız ederler, artık uğraşırlar” dedi ve ben hamileyim bu rüya beni çok etkiledi daha öncelerde de farelerin rüyamda beni korkuttuğu çok olmuştu, ne demek bu söylerseniz sevinirim.

Rüyada kuyruksuz fare görmek yorumu

Rüyada kuyruksuz fare görmek Rüyanızda bir kuyruğu olmayan fare gördüyseniz bunun anlamı etrafınızdaki bir kadın sebebiyle canınızın sıkıldığını ancak bu sıkıntının geçtiğini, geçmekte olduğunu, aynı sorunu tekrar yaşamamak için daha dikkatli olmanız gerektiğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kuyruksuz Fare Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda dans eden bir kuyruksuz fare gördüm ama sevimli tatlı gülerek dans eden bir fareydi bu bende sevgilimle el ele falandım sonra sevgilim fareyi kovdu. Bu ne demek acaba?

Rüyada fare ısırması görmek
Selam, Benim adim Tuana 21 yasindayim,
Dun gece ruyamda iki tane farenin pesimden kosup tekrar tekrar isirmaya calistigini gordum. Issiriyorlardi ama aci hissi vererek degildi. Elimden, boynumdan ve sirtimdan tekrar tekrar isirdilar. Isirdiklarinda ben yavas yavas alip atmaya calistim her defasinda. Ruyamda bulundugum yer bir benzin istasyonu gibi bir yerdi, hafif karanlik ve depo gibi bir yerdi. Turkcem pek iyi degildir, anlasilmadiysa ozur dilerim.

Rüyada fare ısırması, bir farenin ısırdığını görmek Gerçek yaşamınızda size avantaj sağlayacak bazı fırsatları teptiğinizi veya nimet yokluğu anlamındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir