Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Kuyruksuz Kedi Görmek

Rüyada kuyruksuz kedi görmek ne demektir?

Rüyamda annem eve bir kedi getiriyordu beyaz, yavru bir kedi sonra küçük kedi konuşmaya başladı -evet – hayır – teşekkür ederim gibi şeyler söylüyordu, çok şaşırmıştım. Sonra kedinin kuyruğuna baktım, kedini kuyruğu  yoktu, bir kuyruksuz kedi idi, ” ne oldu” dedim, “bir araba üzerinden geçti, koptu” dedi.  Sonra uyandım. Bu rüya neye işarettir, çok teşekkür ediyorum.

Rüyada kuyruksuz kedi görmek neye yorulur?

Rüyada kuyruksuz kedi görmek, gerçek yaşamda başınıza gelecek bir sıkıntı, dert, üzüntünün birileri tarafından önlendiğini ancak sizin bundan haberiniz olmadığını simgeler. Ancak rüyanızın ana teması sadece kuyruk bir kedi görmek değil aynı zamanda kedinin konuşmasıdır. Bu konuda detaylı bilgi için lütfen kedi rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kuyruksuz Kedi Görmek” için 3 yanıt

rüyalar bazıları allah isterse olur ama yinede bu bir rüya sonuçta yani korkmayın lütfen rüyalardan evet banada bazen kötü rüyalar görüyorum ama yinede korkmuyorum. evet bazen bende korkarım

rüyamda bir kuyruksuz kedi görsem anında çığlık atardım ama yinede çok fazla korkmazdım

Rüyada kuyruksuz kedi görmek
Merhaba, ben rüyamda evimizin bulunduğu sokakta kardeşimle birlikte yürüyordum, önümden sarı renkli hafif iri bir kedi geçiyordu. Kedinin kuyruğu yoktu ama 1 cm lik simsiyah bir kuyruğu kalmıştı. Kardeşime ne olduğunu sorunca kuyruğu yanmış dedi. Bugün o sokakta yürürken kardeşimle birlikte önümden aynı tarifteki kedi geçti ama kuyruğu biraz daha uzundu.
17, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutsuz

Rüyada kuyruğu olmayan kedi görmek uyanık hayatında başına gelecek bir sıkıntı, dert veya üzüntünün birileri tarafından önlendiğini ancak sizin bundan haberiniz olmadığını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir