Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kuyumcuya Girmek

Rüyada kuyumcuya girmek ne demek?

Öncelikle merhaba. Rüyamda ablamla birlikte bir kuyumcuya giriyorduk orada 3 sene sevgili olduğum, ayrı olmamıza ve onun nişanlı olmasına rağmen hala sevmekten vazgeçemediğim çocuğun abisini gördüm, yanıma gelip bana yerine sıraya geçmem için ricada bulundu ben kabul etmeyecektim ama ablam “yerine geç sırada bekle” dedi, sesimi çıkarmadım. Sonra sıra bana geldi, kuyumcu elime iki tane yüzük verdi, içlerinde büyük harflerle sevdiğim adamla nişanlısının isimleri yazıyordu, sinirlenip yüzükleri duvara fırlattım birde tekme attım, kuyumcudan tam çıkacakken abisi “ne yaptığını sanıyorsun” dedi, bende “asıl sen ve kardeşin soytarılıklardan ne zaman vazgeçeceksiniz” dedim, eve gittim uyuyacakken beni sevdiğim adam aradı, nişanlısını sevmediğini ve ona mecbur olduğunu, beni çok sevdiğini söyledi, bende rüyamda uyuyakaldım ardından uyandım.

(Normalde de sevdiğim kişi bana nişanlısına mecbur olduğunu söylüyordu, inanmıyordum ona. Bizim aramızda telepatik bir uyum var, ben onu ne zaman düşünsem aklıma gelse beni arar bana mesajlar atar, yolda karşılaşacağımızı bile hissederim )

Rüyada kuyumcuya girmek tabiri

Rüyada bir kuyumcuya girdiğini görmek rüyada kuyumcu görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyayı gören kişinin bir şeyler planladığını ancak bunun bazı riskleri olduğunu gösterir ve yapmayı planladığınız bir şeyin aileniz ya da kendiniz için keder veya üzüntüye sebep olacağına işaret eder.

Yüzük hakkında detaylı bilgi rüyada yüzük görmek sayfasında yer almaktadır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar gerçek hayatta onun sana yaptıklarının sende büyük bir öfke yarattığını anlatırken öte yandan da aklını başına alıp gerçekleri görmen gerektiğini anlatmaktadır. Onun sana anlattıkları tamamen hikaye ve sadece yerli diziler ile Brezilya dizilerinde olur. Neymiş “seni çok seviyorum ama öbürüyle evlenmeye mecburum” diyecek ve siz buna inanacaksınız, onu sevmeye devam edeceksiniz! ondan sonra da rüyalarınızda öfke nöbeti geçirirsiniz.

“Rüyada Kuyumcuya Girmek” için bir yanıt

Rüyamda tanıdık bir kuyumcudayım. Yeşil Zümrüt renginde güzel bir altın gerdanlık set beğeniyorum. Beğendiğim seti,yüzüğünü falan bana göre uyarlamak için kuyumcu ya göndermişler, gelmiş. Yüzüğünü parmağıma takıyorum, modern fakat kabaca bir yüzük. Yüzüğün altı açık, herhalde ayarlamak için diye düşünüyorum. Sonra gerdanlığa bakıyorum, açık pembe çok güzel taşları var. Ama benim beğendiğim yeşildi Zümrüte benziyordu, bunu ne diye takacağım,diyorum. Ama setin üstünde değişiklik yapıldığı ve ayıp olacağı için alacaktım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir