Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Birinin Kuyuya Düşmesi

Rüyada birinin kuyuya düşmesi neye işarettir?

Selamun aleykum. Benim rüyam şu şekilde ben akrabam olan kuzenimi çok seviyorum onunla evlenmek istiyorum nitekim rüyamda onu gördüm normalde de kapalı rüyada da pembe tesettür takmış hafif desenli. Abisi bu ve ben böyle yüksek katkı bir binanın pencere gibi yerinden etrafı seyrediyoruz. Namaz da oturur vaziyette ki gibi oturup konuşuyoruz daha sonra abisi gitti biz kuzenim le baş başa kaldık.

Yine konuşuyoruz. Ama nasıl olduysa kuzenim pencere gibi yerden duruyordu tuttum aşağı düşecekken. Sonra ağlamaya başladı ben yardım istemek için bağırdım ama kimse gelmedi. Sonra ben kuzenimi yukarı çektim çok korkmuştu ağladı bende alnından öptüm korkma dedim sakin ol falan dedim sarıldık başını göğsüme koydu. Daha sonra abisi geldi. Orada uyandım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Rüyada birinin kuyuya düşmesi nasıl yorumlanır?

Rüyada birinin kuyuya düşmesiRüya kuyuya düşen birini görmek yaşamakta olduğunuz bir sorunun üstesinden tek başınıza gelemeyeceğinizi, dost ve arkadaşlarınızdan yardım, destek istemeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada kuyuya düşen birini kurtarmak, birisini kurtardığını görmek küçük bir aksilik yaşayacağınızı ancak bunu kolayca atlatacağını temsil eder. Rüyada kuyuya düşmek, bir kuyuya düştüğünü görmek gerçek hayatınızdaki kimi durumlar ya da olaylar hakkındaki umutsuzluk duygularına sahip olduğunuzu simgeler. Sağ salim kuyudan çıkmak, kuyudan çıktığını görmek bu umutsuzluk halinin sona ereceğini, huzura kavuşacağınızı simgelerken kuyudan çıkamamak ise bu durumun süreceğini işaret eder.

“Rüyada Birinin Kuyuya Düşmesi” için 5 yanıt

Ben annemin zorla 2 kişi tarafından 2 3 defa kuyuya atıldığını gördum yorumlarınızı bekliyorum.

Rüyamda tanimadiğim bir adamla bir ineğin çukura düştüğünü, polislerin gelip çukuru suyla doldurduğunu gördüm. Ben temizlik yapiyordum, anlamini öğrenebilir miyim?

Selam, kız kardesim rüyasında beni kuyuda görmüş ve sesleniyorum “beni burdan kurtarın burası akrep ve yalanlarla doludur” diye, oda “ip saliyoruz ama ip eriyor” diyordu. Anlamını merak ettim.

Rüyamda 2,5 yaşındaki oğlum lağım çukuruna düşmüş, ben evdeyim çocuklar çağırıyorlar “Berat kuyuya düştü” diye, yanına gidiyorum, bir kız oradan onu çıkarmış ve yıkıyordu, ben de yardım ettim, birlikte yikadik ama temizdi, sadece sirtinda gölge şeklinde yeşillik vardı.

Kız arkadaşım beni dustugum kuyudan çıkartmış ve ciplakmisim ve üzerime birşeyler ortmus ve beni sarmış sarmalamis isitmis !!! Anlamını öğrenebilir miyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir