Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kuyuya Düşmek

Rüyada kuyuya düşmek ne demektir?

İlk olarak şunu belirteyim rüyayı gören babaannem. Rüyasında birkaç insanın bir kuyu yakınlarında toplandığını ve bir şeyler konuştuklarını ve tam o sırada torununun kuyudan aşağı düştüğünü görüyor. Bağırıyor, telaşlanıyor, oradaki insanlarla fikir yürütüyor, çocuğu nasıl kurtaracakları konusunda o arada da kişiler “kuyu derindir, boyunu aşar, ne olacak şimdi, ne yapacağız” gibi ifadelerle iyice telaşa kapılmışlar o korkudan sonra babaannem uyanmış.

Yorumlarınızı bekliyorum

Rüyada kuyuya düşmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kuyuya düşmekRüyanız ( babaanneniz için) bir güven sorunu yaşadığınızı, kendi yargı ve kararlarınıza fazla güvenemediğini işaret etmektedir. Bu rüya bir yorgunluk, bezginlik işareti de olabilir. Rüyada kuyuya düşmek, bir kuyuya düştüğünü görmek gerçek hayatınızdaki kimi durumlar ya da olaylar hakkındaki umutsuzluk duygularına sahip olduğunuzu simgeler. Rüyada kuyudan çıkmak, kuyudan çıktığını görmek bu umutsuzluk halinin sona ereceğini, huzura kavuşacağınızı simgelerken kuyudan çıkamamak ise bu durumun süreceğini işaret eder. Rüyasında birinin kuyuya düştüğünü görmek yaşamakta olduğunuz bir sorunun üstesinden tek başınıza gelemeyeceğinizi, dost ve arkadaşlarınızdan yardım, destek istemeniz gerektiğini işaret eder. Kuyudan birini çıkarmak, kuyuya düşen birini kurtarmak, birisini kurtardığını görmek küçük bir aksilik yaşayacağınızı ancak bunu kolayca atlatacağını temsil eder.

“Rüyada Kuyuya Düşmek” için bir yanıt

İyi günler, ben rüyamda kendimi bir kuyunun dibinde gordum. Kuyunun içi altın doluydu bir turlu kurtulamadim kuyudan, bagiriyorum sesim cikmiyor, kuyunun yanindan bir suru insan geciyor hic biri donup bakmiyor yada bakiyorlar ama beni gormuyolar, cok korktum ruyamda yorumlarmisiniz lutfen? 46, Kadın, Evli, Ev hanimi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir