Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kuyuya Düşmüş Birini Görmek

Rüyada Kuyuya Düşen Birini Görmek Neye delalet Eder?

Merhaba, öğle sonra uyudum, rüyamda hiç girmediğim bir yerdeydim, insanlar vardı, abim annem vardı, bir yerde yemek yiyorduk. Sonra lavaboya gittim, geldiğimde kimse yoktu, döner gibi bir şey vardı kalanını dışarıda yemeye başladım. Diğer abimi gördüm, kafede oturuyordu, bende ekmeği bitirip içeriye girecektim, biraz ilerledim ortam değişti. Omzunda çanta vardı, arkamdan biri gelip bir şey aldı, bende “hırsız” diye bağırmaya başladım, koşmaya çalışıyorum koşamıyorum. Zabıta gibi adamlar yanima geldi, beni bir eve götürdüler, orada biraz oturdum, eski bir evdi, şortla oturuyordum.

Koridorda bir şeyler yaptim, anlamadım sol elimde telefon kapıyı açarken telefon düştü ve param parca oldu. Eve kadınlar geldi ben çıkarken gözümün önüne geldi, sanki zina yapıyordular, ben çıktım köydeymiş gibi ilerliyordum, ileride kuyu gibi büyüktü içinde makina vardı galiba. Bir şey söylemeyi unuttum, evde hep Allahumme salli ala seyidine muhanmed diyordum, az bir şey örtülmüş içinden şu sesleri geliyordu, yaklaştım kuyuya doğru “Allahumme salli ala seyidine muhanmed” dedim, çok az bir şey ilerledim, kuyunun içinde bir insan bağırmaya başladı, sadece sesini duydum, ilerlerken “Allahumme salli ala seyidine muhanmed” diyordum. Sol tarafımda kalabalık küçük köpekler yanima geldi büyük köpekler 6 7 tane bir yere koşmaya başladılar, ırmağın üzerinde kalas vardı, karşıya geçtim, ben farklı bir yerdeydim sanki bu gördüğüm rüya yorumunu istiyorum iyi gunler.

Rüyada Kuyuya Düşmüş İnsan Görmek Nasıl Yorumlanır?

Levent merhaba. Göndermiş olduğun rüyayı dikkatlice incelediğinde rüyadaki yerler ve olaylar arasında bir tutarlılık olmadığını göreceksin. Bu durum görmüş olduğun rüyanın değerli bir rüya olmadığını anlatmakta ve gerçek hayatında bazı belirsizlikler nedeniyle kafanın karışık olduğunu temsil etmektedir. Belki sana bir yardımı olur, bunlardan bir anlam çıkarabilirsin diye rüyadaki önemli unsurlardan bazılarının açıklamasını tekrar yazacağım.

Rüyada bilmediğin bir yerde olduğunu görmek rüya sahibinin gerçek yaşamında hayatının maddi ve manevi yönleri arasında dengeyi kuramadığını gösterir. Orada gördüğün kişiler, yemek yemen vb. konular aslında bu dengeyi kuramadığının farkında olduğunu ve bunun için mücadele ettiğini temsil etmektedir. Rüyanda gördüğün hırsız ise gerçek hayatında bazı düşman, rakip veya seni çekemeyen, kıskananlar olduğunu gösterir, onlara karşı dikkatli olmak gerektiğini hatırlatır.

Rüyada telefon düşürmek kişinin niyetlendiği bir yolculuğun veya yapmayı planladığı bir işin ertelenmesine ya da iptal edilmesine, yolunda giden işlerin yavaşlamasına veya bozulmasına, kazancının ve rızkının azalmasına rivayet edilir.

Rüyanı en önemli unsuru olan kuyuya düşmüş birini görmen ise gerçek hayatta bir konu hakkında kendini ispat etmek durumunda olduğunu, liderlik rolü almak ve durumu kontrol altında tutmak için buna mecbur olduğunu işaret etmektedir.

Not: daha sağlıklı rüya yorumu için hakkınızda bilgi vermelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir