Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kuzen Görmek

Rüyada kuzen görmek neye işaret eder?

Merhaba. Ben bugün rüyamda kuzenimi gördüm, benden bir yaş büyük, kendisi pek de konuşmadığım, kendini uzaklaştıran bir kızdıri onu gördüm, ağlıyordu, o ağlarken benim içim cız etti, “ne oldu” diyorum, söylemiyor koşuyor, ben de arkasından, ne olduğunu söylemiyor. En sonunda yakaladım söylettim, biri bir şey yapmış buna, o yüzden ağlıyormuş, bende kötü oluyorum. Sonra ortalıkta dolanıyorum ne yapabiliriz diye, bana şuan hoşlandığını söyleyen çocuğun arkadaşlarını görüyorum bana bakıyorlar, onlarda orada, şaşırıyorum, daha sonra o çocukların arasında eski sevgilimi de görüyorum arkadaşlar çünkü onlarla da ve kötü şekilde ayrıldım, hala niye gelmiş diyorum, anlayacağınız karışık ve değişik bir rüyaydı, bağlantılıydı iste, yorumlarsanız çok sevinirim.

Name:esra
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:19
Medeni durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:umutlu
Subject:karmaşık
Anahtar kelimeler:uzuntu, beklenmedik kisiler

Rüyada kuzeni görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kuzen görmekEsra merhaba, gördüğün rüyanın iki ana unsuru var; kuzenini görmek ve eski sevgiliyi görmek. Rüyada kuzen görmek, kuzenini görmek gerçek yaşamınızda bir üzüntünün etkisinde olduğunuzu ve bu üzüntünüzü paylaşacak birine gereksinim duyduğunuzu simgeler. Rüyada bir kuzeni olduğunu görmek (gerçekte yok)  rüya sahibinin hayatına yeni bir yön vermek istediğini ve bunu paylaşacağı, fikrini alacağı güvenilir bir dosta ihtiyaç duyduğunu gösterir. Rüyada teyze oğlu, dayı oğlu, hala oğlu, amca oğlu, teyze kızı, dayı kızı, hala kızı, amca kızı görmek terimleri de aynı manayı taşırlar. Eski sevgiliyi rüyada görmek konusunda detaylı bilgiyi eski sevgiliyi görmek sayfasında bulabilirsin.

İlave bilgi;

Rüyada bir kuzeni ile sevgi yazışması yapmak aileler arasında ölümcül bir kopma gösterir. Not : kuzen Fransızca’dan dilimize girmiş, oldukça yerleşmiş ve aslında teyze oğlu, dayı oğlu, hala oğlu, amca oğlu gibi erkekler için kullanılan kelime karşılık, kızlar için kullanılan kuzin kelimesi geçerliliğini yitirmiş olup pratikte teyze kızı, dayı kızı, hala kızı, amca kızı yerine de kullanılmaktadır. Bir nevi teyze çocuğu, dayı çocuğu, hala çocuğu, amca çocuğu kavramını yüklenmiştir. Son yıllarda bayanla hakkında kuzin terimi yaygınlaşmaya başlamıştır.

“Rüyada Kuzen Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda kuzenim ( halamın oğlu ) elimi tutuyordu bu neye işarettir? Yaşım 15 öğrenciyim, gerçekte böyle bir şey yok.

Mai selam,
Rüyanız klasik bir genç kız rüyasıdır, sevgi, aşk, şefkat ihtiyacınızı göstermektedir.
Ancak unutmayınız hala oğlu, hala kızı, amca oğlu, amca çocuğu kardeş demektir. Bunlar arasında ilişkiye ben inanamıyorum. Kardeş kardeş ile evleniyor anlamını taşımakta ondan sonra milyonlarca özürlü çocuk dünyaya gelmektedir.

Rüyada kuzenini bacağının kırılmış olduğunu görmek
Rüyamda kuzenimi (kız) bir bacağı dizinden sarılı bir şekilde (muhtemelen kırılmış) gördüm, bir asma köprüde yan taraftaki tutamağa tutunarak ilerliyordu, sonra ben yanına gittim ve köprüden beraber geçtik.
lütfen rüyamı yorumlar mısınız, şimdiden çok teşekkür ediyorum. esenlikler.
Takma isim : parames
Yaşınız : 23
Cinsiyetiniz : erkek
Medeni durum : bekar
Mesleğiniz : işçi
Ruh haliniz : biraz agresif, meraklı ve sosyal

Rüyada kuzenini görmek reel hayatınızda bir üzüntünün etkisinde olduğunuzu ve bu üzüntünüzü paylaşacak birine ihtiyaç duyduğunuzu simgeler. Onun bacağını kırık olması kuzeninizin sizin desteğine ihtiyaç duyduğunu gösterir çünkü rüyada bir başkasının bacağının kırık olduğunu görmek rüyada gördüğünüz kişiyi tanıyorsanız onun, tanımıyorsanız çevrenizden birini sizin desteğinize ihtiyaç duyduğunu simgeler.
Rüyada köprüden geçmek, köprüden geçtiğini görmek uyanık hayatınızda bazı sorunlar içinde olduğunuzu ancak bu sorun ve engelleri aşmak için çabaladığını ve aşacağınızı simgeler.

Rüyada kuzeninin öldüğünü görmek
Rüyamda küçük kuzenimi ölürken gördüm, konuşuyorduk gülüyorduk birden öldü, bunun anlamı var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir