Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kuzene Bağırmak

Rüyada kuzene bağırdığını görmek ne demektir?

Rüyada kuzene bağırmakKuzenim ve onun 2 arkadaşı dahil hepsine bağırıp çağırıyordum. Hepsiyle olan ilişkimi kesip kuzenimin eski sevgilisi yani benim sevdiğim adamla beraber el ele tutuşup arabasına binip gittik. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada kuzene bağırmak tabiri

Ayşenur merhaba. Rüyada kuzenini görmek rüya sahibinin gerçek hayatında bir üzüntünün etkisinde olduğunu gösterir ve bu üzüntüyü paylaşacak birine ihtiyaç duyduğunu temsil eder.

Rüyada birilerine bağırdığını görmek makbul bir rüya değildir. Rüyayı gören insanın yakınında bir tehlike olduğunu hissettiğini yada bir tehlike geçireceğini düşündüğünü, çirkin bir hareket veya bir hayal kırıklığı ile karşılaşacağını temsil eder.

Rüyanın sonunda hepsiyle ilişkinizi kesip şu anda sevdiğiniz adamla el ele tutuşup gitmeniz içe kapandığını ya da şu andaki duygu, düşünce ve sezgilerini bastırıp, anı yaşamak, rahatlamak istediğini temsil etmektedir.

“Rüyada Kuzene Bağırmak” için bir yanıt

Rüyada kuzenin linç edildiğini görmek
Can sıkıcı ruyamda kuzenimi linc edilirken gordum, onu benimle diger kuzenim linc edilirken kurtarıyoruz ama cocugu arabaya bindirdigimizde her tarafı kırık ve kolları donmus vaziyetteydi. Birde onun yanında biri de onun gibi linc ediliyordu ama onu hatirlamiyorum. Yas 18 bekar erkek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir