Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Kuzenin Düğünü Olduğunu Görmek

Rüyada kuzenin düğünü olduğunu görmek neye işaret eder?

Rüyamda büyük dayımın evine gidiyoruz. Oraya gittiğimde tüm aile üyeleri toplanmış ve anneme neden burada olduğumuzu soruyorum. Annem de ablamın (kuzenim) düğünü olduğundan dolayı orada olduğumuzu söylüyor. (Bu arada ablam gerçekte nisanlı, daha düğün olmadı), sonra ben de anladığımı söylüyorum ve içeri geçiyoruz.

İçeride herkes normal karşılıyor beni, öyle çok gülmeseler de üzgün değiller, sonra aklıma küçük kuzenimin öldüğü geliyor (gerçekte yaşıyor) ve anneme neden kimsenin üzülmediğini soruyorum. Annem de susmam gerektiğini acılarını deşmememi söylüyor. Ben de tamam diyorum ama içimden sanki kuzenim öleli bin yıl geçti de herkes böyle diye geçiriyorum. Ardından biraz onlarla oturuyorken ölen kuzenim geliyor fakat kimse ona bakmıyor. Ben onunla oynuyorum falan herkes onu görüyor ama kimse şaşkınlığa uğramamış.

Sonra benim içime nedenini anlamadığım bir ağlama geliyor ve mutfağa gidip hıçkırarak aglıyorum. Annem nedenini soruyor ben de kuzenimi bir daha göremeyeceğimi söyleyip ağlıyorum. Fakat sonra onunla oynadığım aklıma geliyor ve anneme “kuzenim orda fakat neden kimse şaşırmıyor ” diye soruyorum. Annem yanıt vermiyor (ama yanıtı biliyor gibi görünüyordu) içeri geçmemi söylüyor ve ben de içeri geçiyorum. (Ardından ablamın evlendiği kişinin ailesi geleceği için benden pasta yapmamı istiyorlar, ben pastayı beceremeyip kremşantiden uyduruk bir tatlı yapıyorum. Kimse onun benim yaptığıma inanamıyor ve çok güzel oldugunu söylüyorlardı ve rüyam bitiyordu.)

Takma isim :Morkelebek
Yaşım :16
Cinsiyetim :Kız
Medeni durumum :.Bekar(ilişkim yok)
Mesleğim :Öğrenci
Ruh halim:Kafam karışık

Rüyada kuzenin düğünü olduğunu görmek neye yorulur?

Sevgili Morkelebek,

Gördüğün rüyadaki olaylar ve unsurlar arasında tutarlılık yok, bu rüyanın bir mesaj vermediğini sadece gerçek hayatında içinde bulunduğun kafa karışıklığını göstermektedir. Sakin kafa ile okuduğunda bunu zaten sen de göreceksin.

Batı kültürlerinde görülen rüyaların kişinin ruh hali, endişe ve umutlarının yansıması olduğu söylenmektedir ve bizde bu açıklamaya katılıyoruz. Bir an önce içinde bulunduğun bu kafa karışıklığında çıkıp, huzura kavuşmanız temenni ediyorum.

“Rüyada Kuzenin Düğünü Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada başkasına alyans takmak
Ben rüyamda kuzenimin parmağına alyans taktım, kendimde bekarım bu ne anlama gelir?

Kuzenine alyans takman, kuzeninin başladığı yeni bir ilişki, proje ya da işte başarılı olmasını arzu ettiğini göstermektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir