Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kuzenin Evini Görmek

Rüyada kuzenin evini görmek neye çıkar?

Merhaba. Çalışıyorum, 25 yaşındayım. Tez yazma aşamasındayım. Evliyim, hamile olduğumu yeni öğrendim şu sıralar mutluyum. Rüyamda kuzenimin evini görüyorum ama şimdiki evinden farklı, bize bir kutunun içerisinde takılarını gösteriyor . Sonra nasıl olduysa ben evden çıktım arabaya bindim yolda birilerine arabaya binsinler onları da götüreyim diye korna çalıyorum. Öyle giderken sanırım arabayı bir yere vuruyorum ama devam ediyorum, o sırada tez danışmanımı görüyorum bana kafa sallıyor “yanlış yapıyorsun” der gibi.

Az ileride dar bir yolda polis arabasının sol aynasına çarpıyorum ve hemen camdan düzeltmeye çalışıyorum. Polis “nasıl uzandın oraya? kemerin takılı mı?” diye soruyor, ben de “evet takılı” diyor ve gösteriyorum. Kolay uzanmışım çünkü arabayı sağ koltuktan sürüyordum, sağda oturuyorum yani. Şaşırıyorlar, ben de devam ediyorum o yoldan. Arkamdan biri birkaç kez adımla sesleniyor, sonra arabayı park edecek bir yer arıyorum araba motosiklete dönüşmüş.

Yoldan ana yola çıkıp sağda park ediyorum ama sarı bir kedi takılıyor ellerime, bir türlü kurtulamıyorum tırnaklarını geçirmiş ellerime silkeliyorum savuruyorum daha çok batırıyor tırnaklarını ve ısırıyor, çok korkuyorum anlamıyorum benden ne istediğini. Ellerimi azıcık kanattığını görüyorum ağlamaya başlıyorum. Kediden nasıl kurtulduğumu hatırlamıyorum ama elimdeki tırnak izlerini göstererek birine durumu anlatıyorum ağlayarak. Elimde kan yok hiç sadece iz var ona da seviniyorum biraz ama anlatırken hıçkıra hıçkıra ağlıyorum öyle uyandım. Baştan sona çok rahatsız edici bir rüyaydı açıklarsanız sevinirim. Emeğinize saygı duyuyorum teşekkürler.

Rüyada kuzenin evini görmek tabiri

Ayşe selam, rüyada kuzen kişinin gerçek yaşamında bir üzüntünün etkisinde olduğunu ve bu üzüntüyü paylaşacak birine ihtiyaç duyduğunu simgeler. Kuzenin evini görmeniz, orada olmanız ise aslında sizin bu üzüntünüzün reel hayatta kendini emniyette hissedememekten kaynaklandığına işaret etmektedir. Kuzenin gösterdiği takılar ise evlat sahibi olmanıza delalettir (aslında bunu siz de yazdınız) bakınız rüyada takı görmek sayfası.

Korna çalmak gerçek yaşamda sesinizi duyuramadığını, birileriyle paylaşmak istediğiniz bir şey olduğunu ya da ne olduğunu anlayamadığı bir olay yaşadığınızı işaret etmektedir. Bakınız rüyada korna görmek sayfası. Burada arabanın motosiklete dönüşmesi ilginç ve bu durum sizin gerçek hayatta duygusal bir değişim geçirdiğinizi, kişisel gelişiminizi tamamlayıp, ayaklarının üzerinde durmayı başardığınızı, bundan sonra biraz heyecan istediğini anlatmaktadır.

Rüyanın son bölümü için lütfen rüyada kedi görmek sayfasını inceleyin. Kedinin sarı olması çevrenizden bir kadına karşı dikkatli olmanız, onun sevecen, güler yüzlü haline kapılıp tehlikeli şeylere atılmamak gerektiğini simgelerken size takılması, tırmalaması ve diğer olaylar ise şanslı olduğuna inanmanız gerektiğini ve etrafınızda hissettiğiniz tehdit duygularından uzaklaşmak gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir