Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kuzenini Öldürmek

Rüyada kuzenini öldürdüğünü görmek ne demek?

Evliyim ama baska bir kadini seviyorum, ailem dahil herkes biliyor bu durumu. Suan cok borcum var, babam hastanede yatiyor, annem hasta, sevdigi kadinin ameliyat olmasi gerekiyor, ameliyat ettirecek paramiz yok. Bu bilgiler isiginda ruh halim iyi degil.

Ruyam soyle; yurt disinda yasayan bir kuzenim var, bu kuzenim bir kuyu icinde, annem bana “onu oradan cikarma, duvarlara carptira carptira oldur” diyor ve bende o şekilde öldürüyorum. Sonra bir evdeyiz, ev kalabalik, beni linc edecekler ama poliste orada, sucumu itiraf ettigim icin polisler beni almaya gelmisler. Ben ve yanimda bir kadin, zannedersem annem koltukta oturuyoruz. Sonra kuzenimin babasi amcam geliyor. Polisler insanlari uzaklastirirken amcam mutfak tezgahindaki bicagi aliyor ve bana saldiriyor ve oylece uyaniyorum. Acaba tabiri nedir. Sag olun. 35, Erkek, Evli, Çalışıyor

Rüyada kuzenini öldürmek yorumu

Sevgili kardeşim, görmüş olduğun rüya gerçek yaşamında içinde bulunduğun zor şartların ve bu zorluklar karşısında güvendiğin dostlarından beklediğin destek ve yardımı görememenin sende büyük bir öfke ve üzüntü yarattığını temsil ederken aynı zamanda dostlarından bırakın yardım görmeyi tam tersini görmenin sizi iyice zor durumda düşürdüğünü ifade etmektedir. Allah yardımcınız olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir