Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kuzey Görmek

Rüyada kuzey görmek ne demektir?

Ben rüyamda düşman gemilerinin Çanakkale’ye kuzeyden saldırdıklarını gördüm, insanlar kaçıyordu, her yerden ateş açılıyordu, 3. dünya savaşı olmalı. Bunlar ne demek?

Rüyada kuzey görmek yorumu

Berk merhaba, lütfen daha sonra göndereceğin rüyalarda hakkında bilgi ver, o zaman rüyalar sağlıklı yorumlanabilir.

Rüyada savaş görmek her zaman için iyi değildir, karışıklık, karmaşa, kaos, çatışma simgesidir. Gördüğün rüyada net olan unsur düşmanların kuzey yönden saldırmaları olup bu şu anda iç dünyanda büyük çatışmalar yaşadığının ispatıdır bir gerçeğidir.

Rüyada kuzey yönü görmek gerçeği simgeler. Kuzey taraf rüya için ilerleme ve ileri yaşam hareketi gösterir.

Rüyada kuzeye bakmak rüya sahibi için zorluk ve zahmet yaşamaya, ticaret yaşamında belirsizliğe düşüp  bir türlü önünü görememeye yorulur. Ayrıca kişinin maddi yönden imkanlarını kısıtlayacak bazı gelişemeler yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada kuzey tarafa gitmek veya kuzeye ilerlemek rüya sahibinin düzenin bozulmasına, hayatının çalkantılı bir döneme gireceğine, işinde zarar edeceğine ve sıkıntıya düşeceğine yorulur.

Rüyada kuzey kutbunu görmek gerçekleşmesini hayal ettiğiniz bir yolculuk, durum veya ilişkinin başarıyla gerçekleşeceğini simgeler.

Rüyada kuzey yıldızını görmek rüya sahibine hayatı boyunca yol gösterecek, hayatını kolaylaştıracak ve yaşamı boyunca rehberlik edecek koruyucu melek ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir