Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada La İlahe İllallah Demek

Rüyada La ilahe illallah demek neye delalettir?

Rüyamda La ilahe illallah dediğimi gördüm. Rüyada bir adam yanımda bir cin olduğunu söylüyor ancak ben cini görmüyorum ama o görüyor, sonra ‘la ilahe illallah‘ diyorum, adam cinin gittiğini söylüyor. Arkasından başka birisi yakınımda iki tane cin olduğunu söylüyor, yine ‘la ilahe illallah’ deyince önce biri daha sonra da diğeri gidiyor.

Ben cinleri hiç görmüyorum ama adamlar görüyor. Adamların biri saklanıyordu diğerini hatırlamıyorum. Bunların bir manası var mı, Allah sizden razı olsun, selamlarımla. 09 Ocak 2010, 16:19

Rüyada La ilahe illallah demek nasıl yorumlanır?

La ilahe illallah cümlesi “Bil ki! Allah’tan başka ibadete layık hiçbir ilah yoktur” anlamına gelmektedir. Rüyanızda bu cümleyi kullanmanız, Allah’a yakın olma, ona sığınma, ondan yardım isteme duygularınızı göstermektedir.

Cinler genellikle ruha bir kılavuz olarak hizmet vermektedir. Rüyada bir cin görmek hayatınızda kimi dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade eder. Ancak siz cinleri görmüyorsunuz, başkaları yanınızda cin olduğunu söylüyor, bu durum başkalarının söyledikleri yüzünden hayatınızın düzeninin bozulmuş olduğunu, Allah’a sığınarak bundan kurtulacağınızı işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir