Kategoriler
Renkler

Rüyada Lacivert Araba Görmek

Rüyada lacivert araba görmek neyi işaret eder?

Yaklaşık 15 gün önce rüyamda lacivert bir aracımın (rüyadaki araba bana ait değil) üstüne eski çalıştığım şirketin müdürü 2 kamyon büyük çakıl taşlarından döktürmüştü, arabam pert bir durumdaydı, alt tarafı lastikleri açılmıştı, çok üzülmüştüm ama kimseye bir şey demeden ayrıldım.

Bu akşam yine rüya gördüm, bu sefer aracımın rengi yine lacivertti (gerçek rengi siyah) ve babamların kapısında 1 kamyon kadar çakıl taşı dökülmüştü üstüne, aracı öyle görünce “ben bunu rüyamda görmüştüm nasıl oldu bu, burada” diye kızarken yengelerim balkona çıktılar ve küçük yengemin ailesinin yaptığını söylediler.

Çok sinirliydim, abim “bir şey olmaz” deyince iyice çileden çıktım, küfür etmeye başladım, arabanın her tarafı yara içinde ve yarısı da çakıl taşlarının içinde kalmıştı. Sinirden gözlerimde yaş geliyordu (dünya malı düşkünlüğü müdür ne )

28 yaşımdayım, özel bir şirkette çalışmaktayım ve dışarıdan da ekstradan ticaret ile ilgilenmekteyim, bu aralar işlerimde kimi tepe taklak oluyor. Birde yeni bir araba almayı da düşünüyorum bu sıralar. Saygılarımla. 26.03.2013 / 11:24 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada lacivert araba görmek yorumu

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda kendi ayaklarının üzerinde durma, bağımsızlık, başkalarına muhtaç olmama veya saygınlık konusunda bir kaybetme korkusu yaşamakta olduğunuzu simgelemektedir. Bana sorarsanız kısa bir süre yeni araba almayı erteleyin.

Rüyanın unsurları: çakıl taşları, pert araba, küfür etmek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Lacivert Araba Görmek” için 2 yanıt

Rüyada arabaya su girdiğini görmek
Rüyada arabamın içine temiz su girmiş, bu neye yorumlanır?

Selin merhaba,
Gördüğün rüya kariyer veya iş hayatında ilerlemende küçük bir aksaklık yaşayacağını ancak sonradan bunun hakkında hayırlı olduğunu göreceğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir