Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Lades Kemiği Görmek

Rüyada lades kemiği görmek neye delalet eder?

Ben yıllardır düzenli bir şekilde rüya görürüm. Rüyalarımı en ince ayrıntısına kadar hatırlarım, bu rüyaların yüzde doksanı benim için gerçek olur. Yanılmıyorsam tanıdığım insanlar arasında en aktif olarak rüya gören kişi benim. Rüyalarımın ne manaya geldiğini anlamaya çalışıyorum çünkü biliyorum ki benim beynim rüyalarım ile bir bütünlük ve ahenk sağlıyor ve rüyalarımın bir parçası da zaten benim kendi benliğim ve kişiliğim, şunu da söylemeliyim ki gördüğüm her rüyanın benim için gerçek olacağı yönünde bir iddiam yok. Her tür rüya görürüm, çok rahat hatırlanan rüyalar, destani rüyalar, yanlış uyanma rüyaları. Ne zaman uykuya dalsam hemen rüya görmeye başlıyorum. Eminim bu tür rüyaları benim gibi düzenli bir şekilde gören diğer insanlarda vardır, benim bu rüyaları görmem inanın benim çok hoşuma gidiyor, uykuya dalmak benim için sanki başka bir yaşama gitmek gibi bir şey. Diğer insanlarında bu konuda tecrübelerini alırsam sevineceğim.

En son olarak dün geceki rüyamda evde annem akşam yemeğine tavuk yapmış, tüm aile afiyetler yiyoruz, bu sırada tavuğun lades kemiği boğazıma kaçıyor, çok korkuyorum, kemiğin boğazıma saplanacağını ve öleceğimi düşünüyorum ki o anda birden hıçkırdım ve kemik boğazımdan (ağzımdan) dışarı çıktı, çok sevindim, rahatladım. İstanbul’dan Nılgun K.

Rüyada lades kemiği görmek yorumu

Nilgün selam, her insan her gece rüya görür ancak uykusuna dikkat eden, iyi dinlenmiş ve sağlıklı bakılan beyne sahip insanlar rüyaları daha kolay ve net hatırlarlar. Senin rüyalarını net olarak hatırlıyor olman aslında kendine iyi baktığını, ruh ve vücut sağlığına dikkat ettiğini, iyi dinlendiğini göstermektedir. Rüyada tavuk yediğini görmek rüya sahibi kişinin gerçek yaşamında kendine yeni bir kimlik arayışı içinde olduğunu gösterir ve başta beslenme alışkanlıkları olmak üzere kendisi hakkında bazı değişiklikler yapacağına delalet eder. Rüyada lades kemiği görmek kişinin dikkat etmesi gereken bir durum olduğunu gösterir ve rüya sahibinin işinde çok ciddi bir hata yapma ihtimali olduğunu ifade eder. Lades kemiğini boğazına kaçması ise vereceğin bir kararda acele etmemek gerektiğini aksi halde büyük bir hata yapabileceğini anlatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir