Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Laf Atmak

Rüyada laf atmak ne demektir?

Merhaba, ben rüyamda eski sevgilimi ve benim en yakın arkadaşımı gördüm. Daha önce bu eski arkadaşım bana beni sevdiğini söyleyerek açıldı ve ben onu seviyordum ama onun isteğini reddettim. Ve o günden sonra bir daha hiç konuşmadık, rüyamda ise ben onun yanına eve gidiyordum, biz onunla sevgili oluyorduk, ben ona sımsıkı sarılıyordum, oda bana.

Daha sonra aramızda bir tartışma geçti ve ben arkamı dönüp gittim onun arkamdan gelmesini bekledim ama gelmedi. Sonra kız kuzenimle karşılaştım, ben onu hiç umursamıyordum, oda “abla abla” diye arkamdan geldi, benimle konuştu ve daha sonra kendimi başka bir yerde buldum.

Bir park vardı ve orada yukarıdan aşağı iniyordum, arkamda da bir sürü erkek vardı. Onlarda benim arkamdan aşağı indiler ve parkın içinde iki tane kız erkeklere laf attı, ben biraz sinirlendim niye sinirlendim bilmiyorum ama yoluma devam ettim. Sonra en yakın arkadaşım ve kuzenim beraber yemek yemeye gittiler, ben küçük kuzenimle kaldım biraz bekleyip bende onların yanına gitmek istedim aradım ve bana orada olmadıklarını söylediler, böyle karışık bir rüyaydı yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada laf atmak tabiri

Eda merhaba, rüyanın karışık olması aslında senin gerçek hayatta kafanın çok karışık olduğunun simgedir. İlk önce rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını okumalısınız. Rüyanın devamında gelişen olaylar yaşadığın bazı pişmanlıkları ve gerçek hayatta sevgi ve şefkat görmeye ihtiyaç duyduğunu anlatmaktadır.

Aranızda geçen tartışma aslında içinde kopan fırtınaları ve iç dünyanızda halledilmemiş problemleri temsil ederken, kız kuzenin ise bu problemleri veya üzüntüleri paylaşacak birine ihtiyacın olduğunu anlatmaktadır.

Rüyada laf atmak veya birine laf attığını görmek rüya sahibinin gerçek hayatta ilgisini çekmek istediği biri olduğuna işaret eder. Rüyada kendine laf atıldığını görmek rüyayı gören kişinin oldukça kültürlü, kendini iyi yetiştirmiş, bilge biri olduğuna işaret eder ve birilerinin kendisi ile iletişim kurmak istediğini ancak bu kişinin kendisiyle nasıl iletişim kuracağını bilmediğini gösterir. Rüyada birinin bir başkasına laf attığını görmek uyanık hayatta bilinen, tanınan biri hakkında büyük ihtimalle can sıkıcı bir şeyler duymaya delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir