Rüyada Lahana Doğurmak

Rüyada lahana doğurduğunu görmek neyi işaret eder?

Merhaba ben 5 aylik hamileyim. Bugün gördüğüm bir rüya beni çok etkiledi. Annemgildeyiz ve doğum yapıyorum. Fakat oğlum yerine bir lahana doğuruyorum. Üstelik 3-4 parça halinde. Ve bir de tohum.

Sonra annem geliyor ve bana bunu araştırdığını, yalan ve riyakar anlamına geldiğini söylüyor. Bunun uzerine lahananın yarısını yemem gerektiğini söylüyor, ben de telaşla yiyorum. Uyandığımda gerçekten de çocuğum yok sandım karnimda. Çok etkilendim. Çok acil yorumumuzu bekliyorum. Saygılar.

Rüyada lahana doğurmak neye yorulur?

Rüyada doğum yapmak, doğum yaptığını görmek yeni bir projeye başladığınızı, yeni ve güzel gelişmeler olacağını müjdeler.

Lahana doğurduğunu görmek ise başlayacağınız bu projenin sizi çok şaşırtacak sonuçlar vereceğini simgeler. Rüyada lahana görmek hayatınızda önemsiz şeylerle zaman kaybetmemeniz gerektiğini gösterir.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

  1. Meral dedi ki:

    Rüyada lahana doğramak neye işarettir?
    Merhaba, Rüyamda bir ekmek tahtasının üzerine bütün lahana koyup onu kestiğimi gördüm. Bıçakla ince ince doğradım. Yorumlarsanız sevinirim.

    • Admin dedi ki:

      Rüyada lahana sıkıntıyı temsil eder. Rüyada lahanayı doğramak, lahana doğradığını görmek,  sorunlarınızı küçük parçalara bölerek ( daha doğru deyim ile sorunlarınızı teker teker, sırayla ) çözmeniz gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*