Rüyada Lahana Görmek

Rüyada lahana görmek ne demektir?

Rüyada lahana görmekAdım Azize, 17 yaşındayım, rüyamda ailemle ve bir kaç aile ile birlikte dağ başında bir yerdeyiz ama diğer aileleri tanımıyorum annem kardeşim ve ben çadırda yatıyoruz, ben çıkıyorum çadırdan ve birden kapkara kocaman bir hortumun bize doğru geldiğini görüyorum, bağırıyorum, herkes çadırlarını alıp kaçıyoruz tarlaya. Kaçtığımız yer bir lahana tarlası imiş,  tarlada lahanalara var, yeni ekilmiş yeni yeni çıkmışlar lahana arada marul gibi sebzelerde var.

Daha sonra annem kardeşim ben çadıra giriyoruz ve hortum etrafımızda dolanıp küçülüyor ve bitiyor, bu rüyanın anlamı nedir söyler misiniz?

Rüyada lahana görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada hortum görmek içinizdeki fırtınaları ifade eder. Sizi çok heyecanlandıran olay veya olaylar yaşıyorsunuz anlamını taşır.

Rüyada lahana görmek hayatınızda önemsiz şeylerle zaman kaybetmemeniz gerektiğini gösterir. Rüyada lahana yemek, lahana yediğini görmek yaşamın zorlukları ve meydan okumaları karşısında gelişim göstereceksiniz manasını taşır. Rüyada lahana pişirmek özel hayatınızda yaşadığınız bazı sorunlu durumlara çare aradığınıza yorumlanır, bunları birer bire aşacağına delalet eder. Lahana sarmak sahip olduğun üstün ikna kabiliyeti ve tatlı dil ile içinde bulunduğunuz duygusal problemden çok kısa zamanda kurtulacağına alamet eder.

Rüyada karalahana görmek rüyayı gören kişinin şu anda bazı sıkıntılar yaşadığını ancak sağlığının iyi olması ve helal iş yaparak ekmek parası kazanmasıyla bu sıkıntıların yakında biteceğine delalet eder. Rüyada yeşil lahana aşk hayatınızda küçük bir sıkıntı yaşamaya yorumlanır.

“Rüyada Lahana Görmek” hakkında 5 yorum

 1. Rüyamda bir arkaramızın evinin bahçe kısmında lahana tarlası oldugunu gördum koca koca lahanalardı. Anlamı nedir acaba

 2. Rüyada beyaz lahana görmek nedir
  Merhaba,rüyada göbek göbek lahana gördüm, beyaz lahana ama sararmış değil, sağlıklı. ne anlama geliyor?
  Kimden: ayşe
  Cinsiyetiniz:bayan
  Yaşınız:47
  Medeni Durumunuz:evli
  Şu anki ruh haliniz: normal
  Anahtar kelimeler: göbek lahana

 3. Karalahana görmek
  Kayınvalidem benim kucağımda yığınla karalahana görmüş. Ben ağırlık olmasın diye karalahanaların saplarını kopartmışım. Daha sonra yine karalahanaları alıp evime gitmişim. Bu rüyayı yorumlarmısınız

  1. Ahmet merhaba, gördüğün rüya şu anda bazı sıkıntıların olduğunu ( maddi veya eşinin ailesiyle mesele olabilir) ancak bunların yakında çözüleceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir