Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Lahana Turşusu Görmek

Rüyada lahana turşusu neye delalettir?

Rüyada lahana turşusu görmekGeçtiğimiz Ramazan ayında gördüğüm rüyada işten eve doğru gidiyorum, hava tam bir yağmur havası, yolda komşuların çocukları şakayla karışık kavga ediyorlar, onları ayırıyorum ve yoluma devam ederken bakkalın kaldırıma dizdiği leğendeki lahana turşusunu görüp, bir parça alıp yiyorum ve mahallemizin bakkalına “çok güzelmiş” diyorum, o anda oruçlu olduğumu hatırlıyor ve ağzımda kalan turşuyu yere tükürüyorum.

Evimize geldiğimde annem kapı önünde oturuyor, evin önünde akan dere göle dönüşmüş ve içinde kertenkele benzeri ama biraz timsaha hafifte kurbağaya benzeyen bir hayvan görüyorum . Hayvan kuyruklu ve yavrularıyla bir arada suda yüzüyor. Sonra evin önünde önünde kaplumbağa ile tanımadığım bu hayvanlardan birinin kavga etmesini seyrettim. Kaplumbağa diğer hayvanın kuyruğundan ısırıyor ama ısırılan hayvan kuyruğundaki zehri kaplumbağanın ağzına boşaltıyor ve kaplumbağa ölüyor. Sonrada diğer hayvan kaplumbağayı kafasından yemeye başlıyor.

Rüyada lahana turşusu görmek yorumu

Cemil selam, genel olarak rüyada turşu iyiye yorulmaz ve kişinin yaptığı bir işten beklediği sonucu alamayacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada lahana turşusu görmek kişinin gereksiz şeylerle zaman kaybetmesi yüzünden beklediği bir gelişme konusunda hüsrana uğrayacağına işaret eder. Lahana turşusu yaptığını görmek rüya sahibinin inatla yaptığı hatayı sürdürmeye devam ettiğini ancak sonunda başının fena halde ağrıyacağına yorumlanır.

Rüyada turşu yediğini görmek rüya sahibinin şu anda yaşadığı bir ilişki ya da başladığı bir işte veya faaliyette umutsuzluğa düşeceğine işaret olup umduğunu bulamamaya delalet eder.

Rüyanın ikinci bölümünde gelişen olaylar ise kişinin gerçek hayatında özellikle bilmediği şeyler veya konular konusunda daha da dikkatli olarak adım atması gerektiğini temsil etmektedir.

“Rüyada Lahana Turşusu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada gökten lahana yağdığını görmek
Merhaba. Ben Seher. 33 yasindayim. Pedagogum. Evliyim. Bir kizim var 3 yasinda. Yabancilar meclisleri birliginde müdürüm eyalet bazinda. Almanya’da dogdum büyüdüm. Rüyamda tanımadığım ama güya ailemize ait bir evdeyim. Agabeyimi ve ablamı da görüyorum o evde. Disarda kar yagiyor. Sonra dikkatli bakınca kücük kücük kesilmiş lahana yagdigini görüyorum. Pencerenin önünde 3/4 tane kücük ala kuslar var. Üsümesinler diye içeri aliyorum. Sonra bir ağaç, degisik frenk üzümleri var rengarenk. Onlari da iceri aliyorum kuslar yesin diye. Sonra iceride buzdolabini aciyorum. Icinde kocaman kasar peyniri var. Tam Anlam veremedim.

Seher merhaba, rüyada tanımadığın bir evde olmanız aslında gerçek hayatta kendini emniyette hissetmediğinizi yansıtmaktadır çünkü ev kişinin kendini güvende hissettiği yerdir. Kış mevsiminde kar yağması iyidir ve işlerin iyiye gideceğine işaret eder, bakınız Rüyada kar görmek sayfası. Ancak yağanların aslında küçük küçük kesilmiş lahana olması çok ilginç ve size önemli bir mesaj vermekte; önemsiz şeylerle fazla vakit geçirdiğinizi, ana meselelere odaklandığınızda hayatınızın çok daha başarılı ve mutlu geçeceğini belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir