Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Lama Görmek

Rüyada lama görmek neye işarettir?

Dün akşam rüyamda; Gün batımına yakın zamanda arazideyim ve bir asfalt-toprak yol gördüm. Yol üzerinde, bana doğru yaklaşan çok sevimli küçük bir yavru Lama gördüm. Kahverengiydi. Lama olduğuna eminim, çünkü rüyamda “Lamanın ne işi var diye kendime soruyorum” Başka kimse yoktu. Sanki Türkiye’de değil de yabancı bir ülkedeydim.

Kendim; Babam yurt dışında yaşadığından ve Lama’nın da Amerikan Devesi olması dolayısıyla, kendim Amerika’ya gideceğim herhalde diyerek yorumladım. Sizin de fikrinizi okumak isterim, Saygılarımla.

Rüyada lama görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada lama görmek derin güven, güç ve dayanıklılık ifade eder. Lama tükürmesi, bir lamanın tükürdüğünü görmek öfke ve öfke yoğun duyguları ifade eder. İçinde bulunduğunuz ortamda birinin ya da bir şeyin sizi fazlasıyla öfkelendirdiğini, içinizdeki hayvani saldırganlık güdüsünü harekete geçirdiğini ve bu nedenle akıllı davranmak gerektiği şeklinde tabir edilir. Lama yakalamak çok fazla endişe verici ve çok fazla sorun taşıma anlamına gelebilir.

“Rüyada Lama Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar,
Rüyamda gece etrafı çitlerle kapalı bir yerde lamadan kaçıyordum ve lama 3 kez tükürdü, ilk ikisi sarı üçüncüsü mordu ve üçüncüsü için dedi ki bu zararlı. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada lama tarafından kovalanmak
Ben dün gece rüyamda bir lama tarafından kovalandığımı ve bana tükürdüğünü gördüm, tükürüğü su gibiydi ve bana ulaşamadı ben de ona tükürüyorum ama benimkisi ona ulaşıyor etrafta sadece bana yaklaşmaya çalışıyor sonra biri diyor ki “sevdiklerine de böyle yapıyor” diye
Böyle saçma bir rüyaydı işte ama merak ettim yorumunu doğrusu birde kendimi hep bazı sınavlara geç kalırken görüyorum ve o sınavlara katılamıyorum bu ne demek oluyor admin sevgi ve saygılarımla yorumlanızı bir an önce bekliyorum teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir