Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Lamba Görmek

Rüyada lamba görmek neye işaret eder?

Rüyamda evde lambaya baktığımda sallandığını gördüm, bu sallanma çoğalınca çocukları alıp dışarı çıktım, dışarıda öyle durup bekledik, oradan biraz uzağa geçtik çok şiddetli bir şey yoktu, bir yerlerde yıkılmadı, sadece biraz sarsıntı oldu deprem oluyor diye dışarı çıktık ölen filanda olmadı yardımcı olursanız sevinirim. Rüyada lambanın sallandığını görmek yorumu nedir?

Rüyada lamba görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada deprem görmek deprem olduğunu görmek Gerçek yaşamınızda kimi şeylerin aniden değişeceğini haber verir. Depremde yıkım olmaması bu değişimin size zarar vermeyeceğini simgeler. Rüyada lamba görmek ışık veren her şey gibi lamba da iyiye yorumlanır. Bu rüya alternatif olarak varlık sahibi olmak manasına gelir. Rüya sahibi insanın ileride zengin olacağını, hayatın çeşitli lezzetleri ve zevklerinden nasipleneceğini, masallardaki gibi rahat ve konfor içinde bir yaşamı olacağını temsil eder.

Rüyada yanan lamba görmek istediği işte başarı kazanacağınıza işarettir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibi kişinin her zaman afiyet ve keyfinin iyi olacağına, neşesi ve huzurunu hiçbir sorunun kaçıramayacağına, cebinin her zaman dolu kalacağına ve geçim sıkıntısı çekmeden rahat, mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüyada lamba takmak rüya sahibi kişinin sevdiklerine değer veren, onlar için fedakarlık yapmaya hazır, onların önünü aydınlatıp, onlara yol göstermeye hazır bir insan olduğuna rivayet edilir. Elinde lambayla yürümek hayatında güzel değişiklikler olması manasına gelir, iş hayatı veya sosyal yaşamında yeni başarılar elde etmeye tabir edilir, işinde akıllı yatırım yaparak elde edeceği kazancı daha yüksek meblağlara çıkaracağını ifade eder. Lamba çatlaması ya da lamba kırılması kötü bir olay yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada lamba yakmak;
* genç bir erkek için zor bir durum yaşayacağına,
* orta yaşlı bir erkek için iş hayatında başarılı olması için biraz daha tecrübeye gereksinimi olduğuna,
* genç bir kız için güzel vakit geçireceği bir akşam yemeğine gitmek,
* yaşlılar için işinde beklemediği kadar şanslı olacağına yorumlanır.

Rüyada abajur görmek yakında helal bir kazanç imkanı ortaya çıkacağını müjdeler. Rüyada abajur almak, aldığını görmek çevrenize yararlı olacak bir işe başlayacağınıza ve bunda başarılı olacağınıza işarettir. Rüyada abajuru takmak, taktığını görmek çevrenizdeki insanlara çok yardımcı olduğunuzu ve olmaya devam edeceğinizi gösterir. Rüyada her ne şekilde olursa olsun abajur ile ilgili bir şey görmek, almak, satmak, kurmak, takmak temizlemek, silmek yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç sağlanacağını belirtir. Rüyada abajur iyi haber demektir. Abajuru kendi yakan kişi bir fırsatı değerlendirecek demektir. Rüyada abajur görmek kısa bir zamanda yapacağınız bir işten para kazanmak, geliri belli faydalı bir işe başlamak ve karlı işler yapmak, bol kazanç sağlamak olarak yorumlanır. Rüyada aplik görmek zevk ve lüks düşkünlüğü, kaprislerinizi işaret eder. Kırık aplik görmek servetinizi görünüşünüzle gizlemek istediğinizi anlatır.

“Rüyada Lamba Görmek” için bir yanıt

Annanem sınavım için okurken uyuyakalmış. Rüyasında 2 lamba varmış, başta “yakın şu lambayı” demiş çok parlak ışık vermiş lamba bu sefer de fazla ışık verince israf olmasın diye sönmesini istemiş, bu sefer diğer lamba yanmış, sırayla biri yanmış biri sönmüş biri yanmış bir sönmüş bu sefer de annanem tamam kalsınlar öyleyse deyip uyanmış, rüyamı yorarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir