Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Lame Görmek

Rüyada lame görmek neye işaret eder?

Geçen gün yeni ayrıldığım eski erkek arkadaşımın bir başkasıyla nişanlanmak üzere olduğunu öğrendim ve dün rüyamda eski erkek arkadaşım ile şimdiki sevgilisini bir arada gördüm (kızı gerçekte hiç görmedim). Kızın üzerinde lame bir ceket, ayağında kahverengi veya siyah gibi tam hatırlamıyorum ayakkabı vardı ve parmaklarında yüzük oluyor, bir sürü küçük taşları olan bir yüzük, beyaz altın olabilir, gümüşte, sadece parlak gri olduğunu hatırlıyorum, bu rüyanın manası nedir ya da nişanlanmasından çok etkilendiğim için bilinçaltına yerleşmesinden kaynaklı mı?

Rüyada lame görmek yorumu

Merhaba Didem, görmüş olduğun rüya 1. grup rüya olup, kişinin günlük hayatta kafasını çok taktığı bir konunun uykuda bir senaryo halinde canlandırılmasıdır. Zaten rüyaların temelinde de bu vardır yani insanın davranışlarını belirleyin temel faktörler rüyalarında belirleyici rolünü oynamaktadır. Her şeye rağmen eğer merak edersen rüyada eski erkek arkadaşın başkasıyla evlendiğini, nişanlandığını görmek aslında rüyayı gören kişinin yaşamında bir dönüm noktasında olduğunu yani yeni bir başlangıç arefesini temsil eder. Kişinin bir şeylere son verip yeni bir şeylere başlayacağını gösterir. Bu başlangıç bir yeni arkadaş ya da yeni bir sevgili olabileceği gibi işini değiştirmek, yeni projeye girişmek gibi bir konu da olabilir. Bu yüzden konuya pozitif bakılmalıdır. Rüyadaki en önemli unsur ise gerçek hayatta fazla yaygın olmayan kızın giydiği lame cekettir.

Rüyada lame görmek, lame rengi, lame kumaş, lame deri veya lame renginde bir şey görülmesi kişinin umutlarını ve arzularını yaşama geçirme konusunda hayal kırıklığı yaşadığını gösterir, bir güven kaybı yaşanmış olabilir. Bu rüya aynı zamanda gerek olduğunda sevdiklerinizden yardım istemekten çekinmeyin mesajı da verir. Lame nedir? dokusunda çoğunlukla gümüş ve altın renginde tel bulunan, kumaş veya metal parlaklığı verilmiş deri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir