Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Lanet Görmek

Rüyada lanet görmek ne demektir?

Lanetli bir rüya gördüm arkamda korkunç görünümlü bir adam vardı, fakat ben adamla konuştum, 3-4 aydır onu görüyorum, bana sürekli “peşimde olduğunu, lanetlendiğimi” söylüyor, gerçekten korkuyorum. Bu neye işarettir?

Rüyada lanet görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada lanet görmek kendinizi suçluluk duygusuna yakalanmış hissettiğinizi ifade eder. Ayrıca kimi durum veya ilişkilerde dikkatli devam etmek gerektiğini belirtir.

Rüyada lanetlenmek veya lanetlendiğini görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında verdiği hatalı bir karar ya da yaptığı yanlış bir iş yüzünden iş ya da aile yaşamında her şeyin kötüye gitmeye başladığını gösterir.

Rüyada bir başkasına lanet etmek, lanetlemek, lanet ettiğini görmek, iç korkularını temsil eder.

Rüyada lanetli birini ya da lanetlenmiş bir şeyi görmek önemli bir olayın açığa çıkacağını, kimsenin bilmesini arzu etmediğiniz bir durumun ortaya çıkarak sizi zor durumda bırakacağını işaret eder.

“Rüyada Lanet Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda herşey tersine dönmüştü, okula gidiyorum güneş yeni doğuyor, yani ne bileyim kollarımdan ekşi kuymak gibi şeyler çıkıyor ve ben bunu engelleyemiyorum eve giderken de cüce bir adam gelip bana lanetlendiğimi söylüyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir