Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Lanetleme Görmek

Rüyada lanetlenmek neye çıkar?

Rüyamda kaynanamın bana ve aileme lanet ettiğini duyuyorum ve lanet sana olsun bıkım artık yeter ne zamana kadar tahammül edeceğim sana. Böyle bir rüya idi. Bunun manası neye işaret eder?

Rüyada lanetleme görmek neye yorumlanır?

Rüyada birinin kaynanasını görmesi genel olarak dedikoduya veya bir tartışmaya yorulur. Kaynana görmek tatsız bir münakaşadan veya bir anlaşmazlıktan sonra aranızın düzeleceğini ve her şeyin yoluna gireceğini işaret eder. Rüyada kaynananızla bir sorun yaşadığınızı görürseniz onu sevmediğiniz anlamını taşır veya duygusuz insanlarla bir araya gelip mutsuzluğa işaret eder.

Rüyada kendine lanet edildiğini görmek, lanet aldığını görmek bir hatanız, kabahatiniz nedeniyle birilerini çok zor durumda bıraktığınızı temsil eder. Bu konuda rüyada lanet görmek sayfasında daha detaylı açıklama bulabilirsiniz.

“Rüyada Lanetleme Görmek” için bir yanıt

Rüyamda ailemleydim. Kötü bir şey yaşamıştık, ama artık mutluyduk. Yanyana duruyor gülümsüyorduk. Sonra bir adam geldi ve beni belimden tutup çekti. Ailem gittikçe gözden kayboldu. Geri döndüğümde adam bana bir şeyler söyledi ama unuttum. Birden adamda kayboldu. Karşımda bir anı belirdi. Karanlık bir ormanın ortasında terk edilmiş lanetli bir yer vardı, birisi girdi. Yere oturup “İki çocuk ver bana, zamanı geldiğinde geri vereyim onları” dedi. Terk edilmiş yerden bir varlık çıktı hızla üzerime geldi. Görüntü bir anda kayboldu. O varlık “gel gitme vakti geldi” dedi. Gitmek istemedim. Korktum. Kaçtım ondan, ama bir şekilde beni bulacağını biliyordum. Sonra uyandım. Bu rüyanın anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir