Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Lanetlenmiş Okul Görmek

Rüyada lanetlenmiş okul görmek ne demektir?

Rüyamda okuluma gidiyorum ancak okul bomboş. Sadece ben ve arkadaşlarım varız. Okul lanetlenmiş ve arkadaşlarımla bunun farkındayız. Okulun içinde bir varlık var ve okuldan ayrılmamıza izin vermiyor. Birkaç kez okuldan çıkmaya çalışıyoruz ama çıkışı bir türlü bulamıyoruz.

Sonra bir odaya giriyorum. Siyah saçlı, mavi gözlü, aslında hoş bile sayılabilecek bir bayan yerde yatıyor. Etrafı mumlarla ve kitaplarla çevrili. Odadan hızla çıkıyorum çünkü lanetli varlık o kadınmış. O sırada arkadaşımla karşılaşıyorum, gözlerine krem gibi bir şey sürüyor. Hemen gözlerini yıkamasına yardım ediyorum çünkü o kremin zehirli olduğunu bir şekilde biliyorum. Arkadaşım bana saklanmamız gerektiğini, kadının bizimle değil okuldaki bir cinle uğraştığını, cini okuldan çıkarmaya çalıştığını söylüyor. Bir yere saklanıyoruz ama kadın sürekli peşimizde. Başka bir odaya giriyoruz, yerler kağıtlarla kaplı ama kağıtların üzerinde anlamsız işaretler var. Sonra kadın bizi buldu o sırada cin de geldi ve orada uyandım. scared lonesome, 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, Korku ve endişeli.

Rüyada lanetlenmiş okul görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada okula gittiğini görmek, yeni bilgiler edinip ve bu bilgilerle hayatını yeniden yönlendireceğin bir yaşam döneminde olduğunu işaret ederken okulun lanetli olduğunu görmen ise önemli bir olayın açığa çıkacağını, kimsenin bilmesini arzu etmediğiniz bir durumun ortaya çıkarak sizi zor durumda bırakacağını temsil eder. Okulda varlık olduğunu görmüş olman ise reel hayatının kimi şartlar ya da birileri tarafından kontrol edilmekte olduğunu ifade etmektedir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise hayatını alt üst eden, sağlıklı düşünmeni engelleyen bir durum olduğunu ve tekrar normal yaşama dönmek için öncelikle bu durumu tespit edip, o sorunu çözmen gerektiğini göstermektedir. Bakınız rüyada lanet görmek rüya analizi sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir